Domy polskich gwiazd: Gosia Baczyńska [ZDJĘCIA+WIDEO]

2014-10-07 10:10 Milena Tuzimek

Projektanci mody często sami aranżują swoje mieszkania. Tym razem zaglądamy do apartamentu Gosi Baczyńskiej i sprawdzamy w jakim stylu został on urządzony i do jakich miast projektantka ma sentyment! Zobaczcie koniecznie!

Mieszkania gwiazd i celebrytów wzbudzają ciekawość, a oni coraz chętniej prezentują je szerszej publiczności. Domy gwiazd to zazwyczaj dzieło zdolnych architektów, których uwzględniając ich gusta i upodobania aranżują ciekawe wnętrza. Sytuacja wygląda inaczej jeśli chodzi o projektantów. Oni sami zajmują się urządzaniem swoich domów, mieszkań i apartamentów. A niektórzy, jak Maciej Zień, projektowaniem wnętrz zajmują się profesjonalnie.

Wnętrza apartamentu Gosi Baczyńskiej!

Projektantka Gosia Baczyńska dołączyła do grona znanych osób, które postanowiły pochwalić się swoim mieszkaniem.  Projektantka oprowadziłą jedną z dziennikarek Dzień dobry TVN po wnętrzach swojego mieszkania. Gosia Baczyńska zdradziła m.in. skąd czerpała inspiracje do aranżacji i opowiedziała historię niektórych mebli i dodatków. Okazuje się, że piękna i stylowa kanapa w salonie znanej projektantki to zakup dokonany na portalu aukcyjnym allegro.pl. Gosia Baczyńska odnowiła mebel i obszyła najwyższej jakości skórą. Z kolei duże ramy na zdjęcia, które stoją w salonie zostały przywiezione z Muzeum w Londynie. Na szczególną uwagę zasługuje również jadalnia, której inspiracją jest stary Londyn. Pojawił się w niej stylowy kominek, a ściany ozdobiły wydrukowane strony z dramatów Szekspira. W galerii znajdziecie zdjęcia stylowego apartamentu Gosi Baczyńskiej. Jak Wam się podoba?

Nasi Partnerzy polecają