Going Triple A
Autor: serwis prasowy Going Triple A

Dialog designu i dzikiej natury.

Jesień nadchodzi. Wieczory robią się coraz dłuższe, coraz chłodniejsze. Drzewa mienią się ciepłymi kolorami w promieniach wrześniowego słońca. Alpy o tej porze roku wyglądają zjawiskowo. Dlatego już dziś zapraszamy was do austriackiego Tyrolu, do uroczej miejscowości Going am Wilden Kaiser.

Relaks na południowym zboczu

Tu na łagodnym zboczu niedaleko Kitzbühel rozgościł się kompleks drewnianych domów Going Triple A, w którym tradycyjna tyrolska architektura przetłumaczona została przez architekta na język współczesności. W uzyskaniu spektakularnego efektu we wnętrzach apartamentów pomogła włoska marka Glamora — producent wielkoformatowych grafik ściennych, których produkty dostępne są w sieci sklepów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home. Autorem projektu zjawiskowego kompleksu hotelowego na alpejskim zboczu jest architekt Norbert Mitterer. Jego intencją było stworzenie miejsca, które przy zapewnieniu maksymalnej prywatności gości, zagwarantuje im także wszelkie hotelowe luksusy: basen, saunę, salę fitness.

Going Triple A
Autor: serwis prasowy Going Triple A

Wokół tylko niebo, skały i dzika przyroda

Z okien apartamentów roztacza się widok na dziką przyrodę, której bliskość jest nieodłącznym elementem kompleksu. To natura i elementy tradycyjnej drewnianej tyrolskiej architektury zadecydowały o stonowanej kolorystyce wnętrz. Ich wyjątkowości niepowtarzalność osiągnięto z pomocą designerskich mebli oraz wielkoformatowych grafik marki Glamora, których wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home. - Dzięki tapetom marki Glamora każdy z apartamentów ma swoją własną identyfikację – wzór oraz fakturę – mówi architekt Norbert Mitterer.

Going Triple A
Autor: serwis prasowy Going Triple A

Tapety inspirowane przyrodą

W projekcie aranżacji wnętrz Going Triple A wielkoformatowe grafiki ścienne odgrywają ogromną rolę. Te, które wybrano do dekoracji apartamentów, współgrają z architekturą, otoczeniem, a także decydują o klimacie pokoi. - Przy projektowaniu wnętrz, najważniejsze było dla nas stworzenie niepowtarzalnych aranżacji w każdym z pomieszczeń. Już w trakcie tworzenia koncepcji, wybieraliśmy znaczące elementy stylu i paletę kolorystyczną – opowiada architekt. We wnętrzach przeważają subtelne odcienie – od szarości po czerń. Kolorystyka nawiązuje do wykorzystanych materiałów budowlanych – surowego drewna, naturalnego kamienia i betonu.

Going Triple A
Autor: serwis prasowy Going Triple A

Grafiki piękne jak natura

Wśród wybranych przez projektantów wnętrz tapet znalazły się kolekcje inspirowane dziką przyrodą, taką samą, jaka otacza kompleks hotelowy. Na ścianach pokojów majaczą skaliste stoki, tańczą cienie rzucane przez drzewa, rysują się wzory naturalnego kamienia oraz starego, spękanego od wiatru i słońca drewna. - Grafiki Glamory znakomicie komponują się z drewnianą architekturą Tyrolu. Nadają charakteru każdemu z apartamentów, dzięki nim w pokojach uniknęliśmy nudy i standaryzacji – podsumowuje Norbert Mitterer, architekt kompleksu hotelowego Going Triple A.

Going Triple A
Autor: serwis prasowy Going Triple A,

Grafiki ścienne marki Glamora drukowane są na najwyższej jakości powłokach winylowych, które fakturą przypominają tkaninę. Tworzą zmywalną, odporną na zabrudzenia powierzchnię, łatwą w codziennej pielęgnacji. Zastosowany do ich produkcji materiał jest antybakteryjny i trudnopalny. W ofercie firmy znajdziemy również grafiki wykonywane na materiałach o podwyższonych parametrach akustycznych lub przeznaczone do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Wyłącznym dystrybutorem marki Glamora jest sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.

Going Triple A
Autor: serwis prasowy Going Triple A
Nasi Partnerzy polecają