Salony VOX – dobrze trafiłeś! Przyjdź tu po porady, projekt wnętrza i wyposażenie całego domu

2022-06-27 15:28 Materiał sponsorowany
Salony VOX z nową ofertą
Autor: VOX, materiały prasowe

W salonach VOX oprócz produktów wykończeniowych, takich jak drzwi czy podłogi, dostępna jest także bogata oferta mebli, systemów ściennych, artykułów dekoracyjnych oraz innych elementów wyposażenia wnętrz. Dzięki temu jesteśmy w stanie w jednym miejscu stworzyć spójne aranżacje, odpowiadające naszemu poczuciu estetyki. Trafność swoich wyborów możemy sprawdzić za pomocą niezwykle sugestywnej wizualizacji w programie VOXBOX.

Urządzanie domu to spełnianie marzenia o własnym miejscu na ziemi. Poszukiwanie najwygodniejszych mebli, najpiękniejszych kolorów i najciekawszych wzorów daje wiele ekscytacji i radości. Jednak zdarza się, że wraz z pośpiechem oraz z ogromną liczbą możliwości  pozytywne emocje ulatują. Aby temu zapobiec – a przede wszystkim zagwarantować znakomity efekt prac – salony VOX podzielono według trzech kategorii produktowych znajdujących się w ofercie marki. W każdym z nich czekają na nas zaangażowani doradcy, inspirujące i praktyczne aranżacje oraz biblioteka materiałów, dzięki której łatwo sprawdzić najróżniejsze zestawienia. Co warto o nich wiedzieć?

Całe mieszkanie z VOX

VOX to polski producent wyposażenia wnętrz, który od ponad 30 lat wspiera klientów w tworzeniu indywidualnych, funkcjonalnych przestrzeni. O wnętrzu myśli kompleksowo, dlatego oferuje całą gamę doskonale dopasowanych do siebie produktów – efektów pracy utalentowanych polskich projektantów. Dzięki temu umożliwia i znacznie ułatwia skompletowanie pełnego wyposażenia domu – od podłóg i listew, przez drzwi oraz ściany dekoracyjne, aż po meble, tekstylia i dodatki.

Salony VOX z nową ofertą
Autor: VOX, materiały prasowe

Aby z jednej strony zaprezentować jak najszerszy wybór, a z drugiej ułatwić decyzję (a przy tym zaoszczędzić klientom czasu i nerwów), salony VOX zostały podzielone według kategorii produktowych. Jedne poświęcone są przede wszystkim podłogom i drzwiom, inne – meblom oraz przedmiotom dekoracyjnym. Kolejne prezentują pełną ofertę marki. Tam warto wstąpić przy okazji całościowej aranżacji nowego lokum albo przed wielkim remontem. Mapa salonów wraz z podziałem na poszczególne kategorie dostępna jest na stronie vox.pl/salonyvox.

Wszystko przemyślane

Już od wejścia do salonu VOX czujemy przyjazną atmosferę – otaczają nas przemyślane ekspozycje pełne ciekawych i trafnych podpowiedzi. Wśród nich znajdują się stanowiska doradców. Można tu wygodnie usiąść, by spokojnie porozmawiać z fachowcami o swoim wymarzonym mieszkaniu. W zależności od potrzeb, eksperci doradzą w wielu kwestiach – funkcjonalnych, użytkowych, technicznych i wizualnych. 

Salony VOX z nową ofertą
Autor: VOX, materiały prasowe

Dzięki profesjonalnemu wsparciu znacznie łatwiej podjąć dobrą decyzję – taką, której efekty będą nas cieszyły przez długie lata. I to bez pośpiechu. Jeśli wizyta zajmie parę godzin, wzmocnienie przyniesie filiżanka kawy oraz chwila oderwania w strefie relaksu (może to właśnie tam przyjdzie do głowy najlepszy pomysł?). A dzieci w czasie narad będą mogły przyjemnie spędzić czas w kąciku zabaw.

Na własne oczy...

Dlaczego właściwie w salonach VOX tak łatwo niepostrzeżenie spędzić pół dnia? Rzecz w tym, że jest to nie tylko spacer wśród produktów. W wybranych salonach, wspólnie z doradcą, możemy w prosty sposób zaprojektować przestrzeń dopasowaną do naszych potrzeb i zobaczyć wizualizację całości z wykorzystaniem okularów wirtualnej rzeczywistości (VR). Doradca postara się, aby projekt odzwierciedlał nasze upodobania, potrzeby i inspiracje. Równocześnie podsunie alternatywne rozwiązania, które mogą sprawdzić się w danej przestrzeni. Ze stojącym przed nami wyzwaniem nie będziemy sami.

Projekt wnętrza możemy wykonać także w domowym zaciszu – intuicyjny program do projektowania VOXBOX dostępny jest również w wersji online i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania. To genialnie prosty sposób, aby sprawdzić, czy upatrzone meble zmieszczą się w danym pokoju albo czy kanapę lepiej ustawić prostopadle, czy równolegle do okna. Na bieżąco będzie także zliczana cena wszystkich produktów, co pozwoli nie przekroczyć zakładanego przez nas budżetu. Czy dobieranie podłóg, mebli, dodatków i ozdób mogłoby być prostsze?

...i namacalnie

Wielu z nas jakość materiału, rodzaj faktury, ale też konkretny odcień albo zestawienie kolorów woli ocenić w bezpośrednim odbiorze. Stąd w salonach VOX biblioteka materiałów – cenne uzupełnienie rewelacyjnego narzędzia VOXBOX. Biblioteka ta to bogaty zasób najróżniejszych materiałów, powierzchni i wykończeń zarówno z oferty VOX, jak i innych współpracujących marek. Ten zbiór znacznie ułatwia podjęcie decyzji (a także poszukiwanie nowych, równie odważnych zestawień) oraz skomponowanie własnego moodboardu, który odda charakter wnętrza – urządzanego zupełnie na nowo lub tylko rearanżowanego. Znikną wątpliwości, czy dane drzwi będą pasować do podłóg, a obicie sofy do całości wnętrza.

Z każdego salonu VOX wyjdziemy wobec tego z kojącą pewnością co do dokonanych wyborów. Bez wątpliwości, zniechęcenia i zdenerwowania, które zostaną zastąpione przez pokłady energii do przeprowadzenia remontu i aranżacji mieszkania lub domu. Bezcenne! Więcej na vox.pl

Salony VOX z nową ofertą
Autor: VOX, materiały prasowe
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE