Remont mieszkania w dwa dni? To możliwe z produktami Rocko

2022-10-27 17:19 Materiał sponsorowany

Remont kojarzy się zazwyczaj z dużym przedsięwzięciem – w przypadku łazienki czy kuchni to skuwanie starych płytek i podłogi, hałas i brud w całym domu, znalezienie ekipy remontowej. Kolejny dylemat do wybór produktów, które będą funkcjonalne, proste w montażu a zarazem ozdobią wnętrze. Teraz dzięki innowacyjnym produktom marki Rocko remont może być szybki i prosty.

Płytki  Kronospan
Autor: Kronospan Płyta ścienna K024, Wodoodporny panel podłogowy R128

Płyty Rocko Tiles

W ofercie Kronospan znajdziesz wodoodporne, wielkoformatowe płyty Rocko Tiles, które można montować przy użyciu kleju na różnych rodzajach podłoża jak beton, sklejka, OSB, regips, a nawet na starych płytkach (!!!), pod warunkiem, ze podłoże jest równe i stabilne. Płyty o grubości 4mm i formacie 2.800x1.230mm są bardzo łatwe i szybkie w obróbce przy użyciu standardowych narzędzi - można je dociąć na wymiar we własnym zakresie lub zamówić z usługą cięcia i dostawą do domu na Kronosfera.pl. Zamiast uciążliwej renowacji, skuwania płytek, równania podłoża i utylizacji gruzu, możesz w sprawny i szybki sposób stworzyć nową, świeżą aranżację z Rocko Tiles. Płyty można montować również pod prysznicem czy przy wannie stosując hydroizolację. Rdzeń płyt Rocko Tiles jest zbudowany w ponad 70 proc. ze sproszkowanego marmuru, dlatego też płyta jest bardzo wytrzymała i stabilna wymiarowo. Nawet w pomieszczeniach, gdzie jest wilgotno, nie zmienia swoich wymiarów, nie odkształca się, nie puchnie pod wpływem wilgoci. Co ważne, płyty Rocko Tiles są odporne także na działanie promieni UV, to również produkt trudnopalny i plamoodporny. Płyty sprawdzą się również w kuchni na powierzchni pomiędzy górnymi a dolnymi szafkami lub przedpokoju, w miejscach, gdzie ściany się brudzą, ponieważ płyty można łatwo utrzymać w czystości. Płyty Rocko mogą też stanowić element dekoracyjny przy aranżacji ścianki TV lub w sypialni. Rocko Tiles nadają się również do montażu na podłodze w łazience. Kolekcja płyt Rocko Tiles to 26 dekorów kamiennych, drewnopodobnych, jednobarwnych oraz metali. Dzięki technologii zadruku cyfrowego płyty idealnie oddają charakter betonu, drewna czy kamienia czy loftowej blachy.

Płyty Rocko są proste i szybkie w montażu, funkcjonalne a zarazem dzięki nowoczesnemu wzornictwu pozwalają na stworzenie pięknego wnętrza.

Płytki  Kronospan
Autor: Kronospan Płyta ścienna R120, Wodoodporny panel podłogowy R077

Wodoodporne podłogi Rocko

W ofercie Kronospan można też znaleźć wodoodporne podłogi winylowe Rocko Flooring. Podobnie jak płyty Roko Tiles są zbudowane w 70 % z proszku marmurowego, dzięki czemu są stabilne wymiarowo i nie ulegają telegrafowaniu. Panele SPC Rocko Flooring są zbudowane z jednej warstwy, co zdecydowanie wyróżnia je wśród innych paneli winylowych dostępnych na rynku.

Zarówno panele jak i zamki są wodoodporne, dlatego też sprawdzą się w łazience czy kuchni z powodzeniem zastępując zimne pyłki ceramiczne. Dodatkowo specjalna warstwa antypoślizgowa sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie powierzchnia często  ulega zachlapaniu wodą. Panele są odporne na zarysowania i uszkodzenia, dzięki specjalnej warstwie polimerów. Wysoka 34 klasa użyteczności publicznej jest gwarantem dobrej jakości. Panele Rocko idealnie tłumią hałasy dzięki specjalnej warstwie akustycznej. Stukot butów czy zwierzęcych łapek jest znacznie wyciszony. Montaż paneli jest prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Co więcej można je montować na ogrzewaniu podłogowym wodnym lub elektrycznym.

Płytki  Kronospan
Autor: Kronospan Wodoodporny panel podłogowy R125

Podłogi laminowane lub wodoodporne Larrgo

Stawiając na bardziej ekonomiczne rozwiązania warto wybrać wodoodporne podłogi Larrgo w eleganckich odcieniach brązu z pięknie zarysowanym rysunkiem drewna. W odróżnieniu do podłóg Rocko Flooring, Larrgo to podłoga 4mm, idealnie sprawdzająca się w całym domu. Kolekcja Larrgo to także panele laminowane w wysokiej klasie ścieralności AC5. Zastosowana w tej kolekcji V-fuga w połączeniu z pięknie zaakcentowanym usłojeniem daje efekt naturalnej deski, dzięki czemu podłoga staje się ozdobą wnętrza.

Płytki  Kronospan
Autor: Kronospan Wodoodporny panel podłogowy L006
Partnerzy
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE