Posadzki i ściany od podstaw - remontowe ABC

2017-02-16 15:18
Obrazy w megaformacie
Autor: Materiały prasowe Dekornik

To baza aranżacyjna, której strona praktyczna jest równie ważna jak wizualna. Podpowiadamy, o czym warto wiedzieć, nawet gdy zlecasz prace fachowcowi. Dzięki temu ominiesz rafy na drodze do spektakularnego efektu.

Obrazy w megaformacie to propozycja dla odważnych, którzy lubią mocny, dekoracyjny efekt na ścianie. W sklepach internetowych zamówisz gotowy motyw lub wybrany kadr dopasowany do wielkości miejsca, w którym go wyeksponujesz. Także tapetę ze swojego zdjęcia.

Więcej o rozwiązaniach na ściany i podłogi znajdziesz w kwietniowym M jak mieszkanie!

Kup miesięcznik M JAK MIESZKANIE w naszym sklepie>>>

Zanim kupisz tapetę, porównaj numery artykułu i serii rolek. Wszystkie muszą być takie same, by nie różniły się odcieniami. Zobacz również na etykiecie, jakie tapeta ma właściwości, np. czy możesz ją zmywać, jeśli oczywiście taka jest ci potrzebna. Albo czy może być przeznaczona do pokoju dziecka.

Więcej informacji na temat remontu w mieszkaniu znajdziesz w najnowszym wydaniu M jak mieszkanie. Już jest na rynku!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W czerwcowym numerze M jak Mieszkanie otwieramy sezon balkonowy. Urządzamy oazę za oknem – klimatyczną, wygodną, zapewniającą relaks.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2022