Wybierz ekspres bez wychodzenia z domu. Innowacyjna usługa JURA LIVE już w Polsce

2020-09-24 13:33 Materiał sponsorowany Barbara Ruppel
Ekspresy automatyczne Jura
Autor: materiały prasowe Jura

Wybór odpowiedniego ekspresu do kawy nie jest zadaniem prostym. Sklepowe półki uginają się od ilości różnego rodzaju ekspresów i urządzeń do parzenia kawy. Sklepy stacjonarne niestety nie oferują indywidualnych prezentacji, które mogłyby przybliżyć możliwości danego urządzenia. By to zmienić, producent ekspresów do kawy Jura wprowadził na polski rynek usługę JURA LIVE, która pozwala wybrać urządzenie dostosowane do indywidualnych potrzeb i to bez wychodzenia z domu.

Na czym polega usługa JURA LIVE?

Wyobraźmy sobie kupowanie samochodu bez jazdy próbnej lub wizyty w salonie. Trudne, prawda? Z kupowaniem ekspresu do kawy jest podobnie – na sklepowej wystawie znajdziemy szereg ekspresów, ale dopóki nie kupimy konkretnego modelu, nie będziemy wiedzieć, jak działa, jakie ma funkcje, jak pracuje itd. Dlatego szwajcarski producent ekspresów Jura stworzył innowacyjną usługę JURA LIVE, która pozwala łączyć się z konsultantem przez czat wideo.

Na czym polega usługa JURA LIVE? Za pomocą jednego kliknięcia możemy połączyć się z konsultantem, który przebywając w specjalnie wyposażonym studio będzie mógł zaprezentować Ci różne ekspresy Jura, zademonstrować jak działają i jakie kawy można w nich przygotować. Taka indywidualna demonstracja pomoże Ci zapoznać się z danym modelem ekspresu i ułatwi wybór urządzenia, które spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Konsultant Jura podczas rozmowy wideo pomoże Ci przyrządzić Twój ulubiony rodzaj kawy, zademonstruje jak przyrządzić pyszne specjały kawowe i co najważniejsze – odpowie na wszystkie Twoje pytania, rozwiewając ewentualne wątpliwości. Jeśli jesteś posiadaczem ekspresu Jura, ale nie wiesz, jak przeprowadzić czyszczenie, konsultant krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces, łącznie z odkamienianiem i czyszczeniem systemu mlecznego. W ramach usługi JURA LIVE otrzymasz także pomoc w zakupie ekspresu online lub podpowiedź, gdzie znajdziesz najbliższy salon Jura w Twojej okolicy. Dużą zaletą usługi JURA LIVE jest to, że możesz z niej korzystać z dowolnego miejsca w Polsce i żeby cieszyć się pyszną kawą z ekspresu Jura nie musisz nawet wychodzić w domu!

Ekspresy Jura
Autor: materiały prasowe Jura

Jak działa JURA LIVE?

Wprowadzona w październiku usługa JURA LIVE jest niezwykle prosta w obsłudze. By połączyć się z konsultantem Jura wystarczy wejść na stronę https://pl.jura.com/pl. Zielona ikonka „JURA LIVE” umieszczona po prawej stronie ekranu od razu powinna rzucić Ci się w oczy. By rozpocząć wideo rozmowę, kliknij w ikonkę i poczekaj, aż nawiążesz połączenie z konsultantem.

By swobodnie porozumiewać się z konsultantem Jura, włącz mikrofon, a jeśli nie masz dostępu do mikrofonu, skorzystaj z opcji czatu. Konsultant będzie na bieżąco czytał i odpowiadał na Twoje pytania. Bezpieczeństwo i komfort klientów jest dla marki Jura priorytetem, dlatego korzystając z usługi JURA LIVE konsultant nie będzie Cię widział. Po zakończonej rozmowie wystarczy, że zamkniesz okno wideo transmisji. Usługa JURA LIVE jest w pełni darmowa, potrzebny jest tylko dostęp do internetu.

Więcej informacji o produktach Jura oraz o usłudze JURA LIVE znajdziesz na stronie https://pl.jura.com/pl.