Kosmos w Twoim domu

2021-09-07 14:46 Materiał sponsorowany
Kosmos w Twoim domu. Livingroom
Autor: Livingroom, materiały prasowe

Choć możliwość lotów w kosmos dla każdego wydaje się być bliżej niż dalej, to prawdą jest, że przyjdzie nam jeszcze moment poczekać do czasu, gdy lot na orbitę będzie tak powszechny jak zwykła podróż samolotem. Jak zatem poczuć ten wyjątkowy stan nieważkości? Tunel aerodynamiczny, kapsuła floatingowa, a może pobyt w centrum NASA?

Zamiast szukania rozrywek poza domem, pozwól sobie na relaks we własnym salonie. Poza wygodnym siedziskiem czy możliwością regulacji oparcia, meble marki livingroom wyposażyć można w funkcję kardio. Ta dodatkowa opcja gwarantuje ułożenie ciała z nogami uniesionymi powyżej linii serca. Poprawia krążenie krwi, ułatwia pracę serca i naczyń krwionośnych, jednocześnie zmniejszając ryzyko wystąpienia żylaków czy opuchlizny nóg. Doświadczenie zebrane przy projektowaniu foteli dla astronautów NASA, jasno wskazuje, że jest to anatomiczne ułożenie zapewniające głębokie odprężenie całego organizmu.

Spośród szerokiej oferty mebli w Salonach Livingroom, poniżej wymieniamy kilka z tych, które posiadają opcję kardio.

BRESSO

Proste linie, które tworzą piękną nowoczesną formę modelu BRESSO, można podkreślić indywidualnie dobranymi stopami czy podłokietnikami. Lekkości nadaje zagłówek, który z łatwością daje się zamocować w dowolnym miejscu oparcia mebla. Komfort siedzenia zwiększa elektryczna regulacja głębokości siedziska, a także ruchomy longchair. Najbardziej jednak istotna jest opcja Wall Free - siedzisko wysuwa się do przodu, a oparcie kładzie się do tyłu bez konieczności przesuwania mebla od ściany.

bresso
Autor: materiały prasowe livingroom

INES A/B

Dwa siostrzane modele, różniące się rodzajem zagłówka. INES A posiada zdejmowany zagłówek, natomiast w INES B jest on zamontowany na stałe. Oba modele mają regulowaną głębokość siedziska, dzięki której można zwiększyć je aż do 27 cm. Doskonałym rozwiązaniem w tych modelach jest obrotowe siedzisko, które po obrocie o 90° zmienia się w podnóżek. Taka opcja pozwala w łatwy i szybki sposób otrzymać dodatkowe podparcie dla nóg.

ines
Autor: materiały prasowe livingroom

PLACIDO

Designerski model PLACIDO udowadnia, że styl i wygoda idą w parze. Posiada regulowany zagłówek, który pomaga w dopasowaniu najwygodniejszej pozycji wypoczynku. Wybierając pomiędzy stopami drewnianymi i metalowymi, perfekcyjnie wpasujemy go do swojego wnętrza.

placido
Autor: materiały prasowe livingroom

VALBONA PLUS

Wyjątkowy model, któremu pazura nadają metalowe stopy. Już samo siedzisko typu Sandwich zapewnia niezwykłą przyjemność siedzenia. Tego typu wypełnienie „otula” każdego, kto na nim siada i pozwala na prawdziwy relaks.

valbona
Autor: materiały prasowe livingroom

FOTEL APOLLO

Chociaż nie każda z misji Apollo kończyła się sukcesem, to nasz fotel jest idealny. Oprócz standardowych opcji ruchomego oparcia i podnóżka, a także pozycji kardio, posiada również możliwość regulacji części lędźwiowej kręgosłupa oraz podgrzewane siedzisko. Doskonałym rozwiązaniem w tym modelu jest pomoc wstawania, która pozwala na bezpieczne zejście z fotela. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, dla osób starszych bądź z ograniczeniami ruchowymi.

apollo
Autor: materiały prasowe livingroom

Póki podbój kosmosu dostępny jest jedynie dla wybranych, warto szukać sposobu, by poczuć ten nieziemski relaks we własnym domu. Już nie tylko wypełnienie siedziska, czy regulowane elementy zapewniają możliwość wypoczynku, ale przede wszystkim funkcje dodatkowe. Opcja kardio zapewni uczucie niezwykłego relaksu, wyciszenia i odprężenia. Czasami 15 minut wystarczy, by naładować akumulatory i na nowo stawić czoła światu.

Od czego zacząć „terapię” i kosmiczną przygodę? Wystarczy odwiedzić najbliższy Salon Livingroom, wybrać mebel, a potem już tylko rozsiąść się wygodnie, unieść nogi, rozłożyć oparcie i w takiej pozycji rozkoszować się jak najdłużej tym przyjemnym uczuciem spokoju.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021