Dzień kawy świetuj codziennie z najlepszą marką roku 2022

2022-09-29 14:13 Materiał sponsorowany

Marka Melitta® odznaczona została nagrodą Plus X Award* za wysoką jakość, technologię, łatwe używanie i design swoich ekspresów ciśnieniowych zostając najlepsza marką roku 2022. Czym wyróżniają się ekspresy Melitta?

Melitta
Autor: materiały prasowe

Steruj swoim ekspresem za pomocą smartfona

Teraz wszystko zależy od Ciebie, ponieważ z aplikacją Melitta® Connect, możesz zarządzać wieloma funkcjami Twojego w pełni automatycznego ekspresu do kawy - twórz własne przepisy kawowe, zmieniaj ilość mleka, temperaturę, moc kawy i inne! Twój ekspres wymaga czyszczenia lub odkamieniania? Spokojnie, to również szybko zrobisz z pomocą aplikacji, krok po kroku. Zostań BARISTĄ w Twoim domu!

Aplikacja Melitta
Autor: materiały prasowe

Cichy jak szept młynek, nagrodzony certyfikatem QUIET MARK*!

Ekspresy z linii Barista Smart® posiadają superszybkie a jednocześnie ciche jak szept młynki. Bez obaw przygotujesz kawę kiedykolwiek będziesz mieć na nią ochotę, bez ryzyka obudzenia sąsiadów.*

Na jaką kawę masz dziś ochotę?

Dwukomorowy pojemnik na ziarna kawy pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch rodzajów ziaren - dla kaw czarnych i mlecznych. Ekspres poinformuje Cię również, gdy w którejś z komór zacznie się kończyć kawa!

Jeżeli kawa, to dokładnie taka, jaką lubisz!

Z funkcją „Moja Kawa” Twój ekspres zapamięta jaką kawę lubisz Ty i 7 innych osób bo dokładnie tyle profili możesz utworzyć. Co więcej, tylko jedno dotknięcie dzieli Cię od ulubionej kawy – wybierz jedną z dostępnych na panelu szybkiego wyboru lub wybierz z menu i ciesz się perfekcyjnym smakiem i aromatem jednej z 21 kawowych propozycji. Nie ma też potrzeby przesuwania filiżanki, ponieważ wszystkie systemy (kawy, mleka i gorącej wody) choć oddzielne to zintegrowane zostały w jednym dozowniku. Wybierz kawę, usiądź wygodnie i… gotowe!

Młynek
Autor: materiały prasowe

WIĘCEJ, SZYBCIEJ – tryb doublecup

Bez problemu przygotujesz dwie kawy czarne lub mleczne jednocześnie (lub jedną podwójną!), przy czym w tym trybie kawy nie tracą na mocy ani aromacie, ponieważ mielone są dwie porcje ziaren. Co więcej, dozownik podnosi się do 140 mm, w sam raz na Twój ulubiony kubek czy wysokie szklanki do latte!

Melitta
Autor: materiały prasowe Link: https://www.kawatoprzyjemnosc.pl/raty/
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE