Chłodno, chłodniej, Activejet! - wentylatory z linii Regular od Activejet

2020-07-10 13:36 Materiał sponsorowany
Modne, nowoczesne wentylatory marki Activejet
Autor: Activejet, materiały prasowe Wentylator Activejet WSR-40-C

Letnie temperatury to coś, co cieszy nas w chwili, gdy myślimy o urlopie. Piękna pogoda jest nam wówczas niemal niezbędna, a wysokie temperatury chętnie żegnamy wskakując do basenu. Nie zawsze jednak mamy taką możliwość. Co zrobić, gdy pilnie potrzebna nam ochłoda w domu czy w pracy? Z pomocą przychodzi marka Activejet i jej linia wentylatorów Regular!

Chłód na wyciągniecie ręki

Seria Regular skierowana jest do użytkowników poszukujących wydajnych, jakościowych produktów w dobrej cenie. W tej linii znajdziemy m.in. wentylatory Activejet Regular WSR-40C i Activejet Regular WSR-40B. Zostały wyposażone w silnik o maksymalnej mocy 50W. Wentylatory wyróżniają się cichą pracą, prostotą oraz starannym wykonaniem. Dobra jakość to ich znak rozpoznawczy – posiadają stabilną i solidną podstawę, co minimalizuje ryzyko upadku oraz 3 szerokie łopatki o średnicy 40 cm.

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego wentylatory stojące Activejet Regular WSR-40C oraz Activejet Regular WSR-40B zostały osłonięte wytrzymałą, metalową siatką, zaś ich obudowa dodatkowo zabezpieczona silikonowym maskującym paskiem. Dzięki temu mogą być używane w miejscach, gdzie przebywają dzieci lub zwierzęta – bez obaw o ich bezpieczeństwo!

Łatwy montaż pozwala na złożenie wentylatora w kilka sekund – nie zajmuje on dużo miejsca, więc z powodzeniem może znaleźć miejsce w szafie. Wentylatory działają w 3 prędkościach – w zależności od potrzeb możesz dostosować intensywność chłodzenia. Ich zasięg pracy to do 7 metrów. Mało tego – urządzenia zostały wyposażone w funkcję oscylacji czyli ruchu w poziomie w zakresie 80 stopni.

Wentylator WSR-40-BP, Activejet
Autor: Activejet, materiały prasowe Wentylator WSR-40-BP, Activejet.

Niższa cena na modele Activejet Regular WSR-40C i Activejet Regular WSR-40B tylko na Sferis.pl oraz w dobrych sklepach z elektroniką.

Kup Activejet Regular WSR-40C w cenie 79 PLN

Kup Activejet Regular WSR-40B w cenie 79 PLN

Komfort i bezpieczeństwo

Kolejne produkty z oferty Activejet, na które warto zwrócić szczególną uwagę to modele Activejet Regular WSR-40CP oraz Activejet Regular WSR-40BP. Do parametrów wymienionych we wcześniejszych modelach dołączyły: wygodny pilot, który znacznie ułatwia sterowanie urządzeniem oraz timer umożliwiający zaprogramowanie go w taki sposób, aby po upływie określonego czasu sam się wyłączał – w przedziale od 1 go 7 godzin.

Wentylator WSR-40-CP, Activejet
Autor: Activejet, materiały prasowe Wentylator WSR-40-CP, Activejet

Wszystkie te cechy wespół z klasycznym designem i wysoką jakością materiałów sprawiają, że wentylatory stojące Activejet z serii Regular to idealni towarzysze w gorące letnie dni. To jednak nie wszystko – wentylatory dostępne są w dwóch modnych kolorach – czerni i bieli, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do każdego wnętrza.

Niższa cena na modele Activejet Regular WSR-40CP i Activejet Regular WSR-40BP tylko na Sferis.pl oraz w dobrych sklepach z elektroniką.

Kup Activejet Regular WSR-40CP w cenie 119 PLN

Kup Activejet Regular WSR-40BP w cenie 119 PLN

Wentylatory z serii Regular od Activejet to doskonałe i uniwersalne rozwiązanie! Można z powodzeniem stosować je w domowym zaciszu, świetnie sprawdzą się też w strefie biurowej. Wybierz idealny dla siebie wentylator i nie daj się upałom!