Szybko, bezpiecznie i wygodnie. Zamawiamy osłony okienne bez wychodzenia z domu

2010-05-05 8:47 Barbara Ruppel
Zamawianie osłon okiennych ANWIS
Autor: mat. prasowe Anwis Zamawianie osłon okiennych może być proste i wygodne. Marka ANWIS oferuje system zamawiania bez wychodzenia z domu.

Wybór rolet i żaluzji, dopasowanie do wnętrza i ich późniejszy montaż może kojarzy się nam z czymś trudnym, długotrwałym i męczącym? Producent osłon okiennych, marka ANWIS opracowała system zamawiania produktów bez wychodzenia z domu, który pomaga szybko i bez zbędnych formalności wybrać i zamontować wymarzone żaluzje oraz rolety w naszym domu.

Aranżacje osłon okiennych bez wychodzenia z domu

Zanim przystąpimy do zamawiania żaluzji lub rolet on-line, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaki styl, wzory, kolorystyka i funkcje danej osłony okiennej interesują nas najbardziej. Zacznijmy od zmierzenia przeszkleń, które chcemy zasłonić – od liczby, rozmiaru i położenia może zależeć sposób ich sterowania. Do otwierania i zamykania rolet na niewielkich przeszkleniach wystarczą sznurki i koraliki, ale do dużych, trudniej dostępnych okien napęd elektryczny sterowany pilotem będzie najlepszą i najwygodniejszą opcją.

Szukając inspiracji przy wyborze koloru, stylu i faktury materiału użytego w rolecie lub żaluzji warto zajrzeć na stronę internetową marki ANWIS, w szczególności do katalogu kolorów osłon, który pomoże nam podjąć decyzję. Dobrym pomysłem będzie odwiedzenie kanałów społecznościowych ANWIS (m.in. YouTube, Instagram, Facebook), gdzie znajdziemy sesje aranżacyjne, które mogą zainspirować nas przy wyborze osłon okiennych. Z bloga dostępnego na stronie marki ANWIS uzyskamy garść praktycznych informacji, które przydadzą się podczas wyboru osłon, a w szczególności ich koloru, faktury i sposobu montażu.

Dla osób, które lubią technologię i chciałyby sprawdzić, jak dany model osłony będzie wyglądać na ich przeszkleniu, polecamy aplikację mobilną ANWIS HOME. Wystarczy zrobić zdjęcie okna lub drzwi balkonowych i nałożyć na nie dostępne osłony. Aplikacja pozwala na sterowanie wirtualną żaluzją lub roletą, podnoszenie jej, opuszczanie, co może przydać się podczas wyboru systemów rynnowych. W prosty sposób dobierzemy styl, kolor i fakturę żaluzji lub rolety do naszego wnętrza. Jeśli jakiś konkretny model tkaniny przypadł nam do gustu, chcielibyśmy przyjrzeć się mu z bliska i zobaczyć, czy faktycznie pasuje od naszego wnętrza, możemy zamówić próbkę do domu poprzez lokalne punkty sprzedaży.

https://anwis.pl/

Jak zamówić osłony okienne bez wychodzenia z domu?

W przypadku pytań o osłony okienne ANWIS możemy skontaktować się telefoniczne lub mailowo z lokalnym salonem sprzedaży. Istnieje również możliwość umówienia się na wideo rozmowę z konsultantem, podczas której poznamy najnowsze rozwiązania systemowe i otrzymamy pomoc przy wyborze modelu, który spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Gdy otrzymaliśmy przesyłkę z zamówionymi osłonami, instalację wykonamy we własnym zakresie. Montaż osłon wewnętrznych ANWIS jest prosty i bezpieczny, a instrukcję znajdziemy na stronie internetowej producenta. Poradniki krok po kroku pokażą nam jak zamontować osłonę. Jeśli podczas instalacji pojawią się pytania lub wątpliwości, zawsze możemy skontaktować się z autoryzowanym salonem, gdzie dokonaliśmy zakupu. Fachowcy odpowiedzą na wszystkie nasze pytania i pomogą nam zamontować osłonę prawidłowo, zgodnie z zaleceniami. Decydując się na zewnętrzne osłony okienne, dobrze jest skorzystać z usług specjalisty. Montaż rolet zewnętrznych lub żaluzji fasadowych wykonywany jest przez wykwalifikowanych fachowców, pracujących zgodnie z wytycznymi GIS i WHO, zachowujących wszystkie niezbędne środki ostrożności.

Decydując się na zakup osłon okiennych, pamiętajmy o wyborze sprawdzonego producenta. Wtedy będziemy mieć pewność, że proces przebiegnie sprawnie i bez komplikacji, a produkt, który otrzymamy będzie dopasowany do naszych potrzeb i wystroju wnętrza. Celem marki ANWIS jest zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi na każdym etapie, począwszy od katalogów osłon i tkanin, przez próbki materiałów, dostarczenie klientowi wszystkich niezbędnych informacji o produkcie, aż po szybką dostawę, bezpieczny montaż, gwarancję i okres pogwarancyjny.