Jak szybko odmienić swoje wnętrza i nie naciągnąć budżetu?

2021-04-01 6:09 Materiał sponsorowany

Z dnia na dzień spędzasz w domu więcej czasu i siedząc kolejną godzinę przed ekranem komputera kątem oka zaczynasz dostrzegać, że w sumie te poduszki na kanapie do niczego nie pasują, a obicie podnóżka się rozpruło. Zielona kuchnia też już nie wpływa na Ciebie tak kojąco jak Ci się wydawało, a płytki w łazience dawno przestały Ci się podobać! Myślisz sobie – teraz jest ten czas – czas na zmiany! Ale jak to zrobić bez nadwyrężania budżetu?

Rok 2020 na pewno przejdzie do historii pod względem czasu spędzonego przez nas w domach. Jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji być w nich tyle, co teraz. I wszystko było inaczej gdy do domu wpadaliśmy po pracy, jedliśmy, sprzątaliśmy, kładliśmy dzieci spać i sami zasiadaliśmy przed TV po to tylko by zaraz wskoczyć pod prysznic i pójść spać. Ale nagle okazuje się, że w domu musisz sobie zrobić nową przestrzeń, która zastąpi Ci biuro. 

Metamorfoza mieszkania
Autor: materiały prasowe old-white.pl

Metamorfoza mieszkania z Old White & TkaniNowe

Zacznijmy więc od ciężkiej roboty, czyli malowania tej zielonej kuchni. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na przemalowanie frontów zamiast wymieniania całej zabudowy. Jest to przede wszystkim tańsze, ale też daje dużo satysfakcji! W końcu to kuchnia, a nie jakaś szkatułka, którą ozdobicie decoupagem! Każdy zauważy zmianę. Do tego zadania polecamy farbę kredową Autentico z serii Versante – nie wymaga lakierowania, jest odporna na wodę i promienie UV.

Malowanie też wcale nie jest takie trudne – wystarczy wybrać nowy kolor, odtłuścić malowaną powierzchnię, położyć grunt (polecamy Autentico Primer) i malować! Tak samo z tymi płytkami w łazience – wiadomo, że nikt ich teraz zbijać nie będzie – bierzemy również farbę kredową Autentico z serii Versante i działamy tak samo jak w kuchni. Zostało trochę farby? Spójrz na swoją szafkę na buty, ją też możesz od razu przemalować.

Metamorfoza mieszkania
Autor: materiały prasowe old-white.pl

A co z tymi poduszkami i podnóżkiem? Na pewno Twoja mama/babcia/ciocia/sąsiadka ma maszynę do szycia, albo sama masz po narodowym szyciu maseczek. Zapraszam na naszą stronę w zakładkę Panele lub Welur drukowany – jesteśmy pewni, że znajdziesz tam coś dla siebie. 

No dobra, ale wolałabyś jednak obić ten podnóżek niż zasłaniać go stertą poduszek. Zaopatrz się w ręczny taker (na początek wystarczy), wybierz u nas wymarzoną tkaninę i do dzieła! Może od razu nie będzie idealnie, ale co tam! Hej, to Twoja praca i bądź z tego dumna :)

Więcej informacji i inspiracji na stronie www.old-white.pl

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W październikowym numerze „M jak Mieszkanie” zapraszamy do domu ciepłe, zgaszone odcienie i nastrojowe światło. Przedstawiamy inspirujące przykłady lamp w stylach boho, industrialnym i nowoczesnym. Znajdziesz tu swoje ulubione!

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie – Październik 2021