Witamy w Pomocy portalu http://www.urzadzamy.pl Znajdziesz tu informacje na temat zawartości portalu i praktyczne wskazówki, jak się po nim poruszać.
Co znajdziesz w portalu http://www.urzadzamy.pl?

 

Pomysły dotyczące urządzania domu i mieszkania. Od zaplanowania prac, przez podstawowe techniki przydatne przy wykańczaniu, po style i możliwości dekoracyjne. Serwis pokazuje dobre rozwiązania, które pomogą w tworzeniu ładnych wnętrz.
W dziale Musisz to mieć zawarto informacje o meblach, dodatkach i materiałach dekoracyjnych dostępnych w polskich sklepach. Na stronie Aktualności zamieszczane są informacje o najróżniejszych imprezach związanych z tematyką serwisu - kursach, warsztatach, wyprzedażach, promocjach.
Ciekawe aranżacje wnętrz i galerie zdjęć pokazują trendy i style obowiązujące w urządzaniu oraz zdradzają tajniki sztuki dekoratorskiej.
W serwisie zamieszczamy także porady stylistów i porady ekspertów oraz filmy instruktażowe dotyczące wykańczania i urządzania wnętrz, a także fotoreportaże wideo z wykonywanych sesji wnętrzarskich.


Jak zarejestrować się w serwisie www.urzadzamy.pl?
Niektóre funkcjonalności portalu dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby zarejestrować się należy za pomocą linku ZAŁÓŻ KONTO (znajdującego się w prawym górnym rogu strony głównej) przejść do formularza rejestracyjnego zatytułowanego ZAREJESTRUJ SIĘ. Zarejestrować się można także z poziomu strony SĄ Z NAMI za pomocą linku ZAREJESTRUJ SIĘ.


Jak zalogować się do serwisu www.urzadzamy.pl?
Po wcześniejszym zarejestrowaniu się w serwisie, należy wprowadzić swój login i hasło w odpowiednich polach znajdujących się w prawym górnym rogu strony głównej.

Program lojalnościowy - zbieraj punkty
Zarejestrowani użytkownicy serwisu urzadzamy.pl mogą zdobywać punkty za działalność w serwisie. Liczba zdobytych punktów określa tytuł Użytkownika, który można zdobyć w serwisie urzadzamy.pl. Zdobyte punkty umożliwiają także kupowanie wirtualnych prezentów. Prezent można wysłać sobie lub innej osobie zarejestrowanej w serwisie korzystając z linku Podaruj prezent, który przeniesie do formularza. Baw się z nami, zrób miłą niespodziankę znajomym lub sobie, wybierz prezent.


Jak znaleźć treść merytoryczną portalu?
Treść merytoryczna portalu podzielona jest na następujące działy: Kuchnia, Łazienka, Sypialnia, Salon, Dla dzieci, Zaplecze domu, Metamorfozy wnętrz, Kolory, Zrób to sam, Musisz to mieć. Do poszczególnych działów można wejść przez zakładki w menu górnym na stronie głównej.
Aby zapoznać się z treścią merytoryczną danego działu należy przejść do niego przez zakładkę w menu górnym. Pojawi się wtedy odpowiednia strona działowa.
W działach Kuchnia, Łazienka, Sypialnia, Salon, Dla dzieci, Przedpokój znajdziesz ogólne artykuły na temat urządzania wnętrz, jak stworzyć dany styl, jakie są dostępne na rynku materiały wykończeniowe.
W dziale Metamorfozy wnętrz pokazujemy remonty mieszkań krok po kroku.
W dziale Praktyczne porady, znajdziesz porady stylistek, fachowca oraz redakcji dotyczące urządzania i wykańczania wnętrz. Są to odpowiedzi na pytanie zadane przez użytkowników. Aby zadać pytanie należy wybrać specjalistę i kliknąć na link ZADAJ PYTANIE.
W dziale Zrób to sam znajdziesz instrukcje do samodzielnego wykonania mebli, dodatków, dekoracji, a także prostych prac wykończeniowych.
W dziale Musisz to mieć pokazujemy produkty: nowości dostępne na polskim rynku, m.in. meble, ceramikę, tekstylia, oświetlenie, dodatki i dekoracje, sprzęt AGD i RTV.
W dziale Salon znajdziesz artykuły dotyczące urządzania pokoju dziennego, wyboru mebli i materiałów wykończeniowych.
W dziale Kuchnia znajdziesz artykuły na temat urządzania kuchni i jadalni, a także sprzętu AGD. W zakładce Przepisy kulinarne - znajdują się przepisy kulinarne.
W dziale Sypialnia znajdziesz artykuły dotyczące urządzania sypialni.
W dziale Łazienka znajdziesz artykuły dotyczące urządzania i wykończania łazienki, ciekawe pomysły aranżacyjne, porady dotyczące wyboru ceramiki, armatury i sprzętu AGD.
W dziale Dla dzieci artykuły związane z urządzaniem pokoi dla niemowlaków, przedszkolaków i nastolatków.
W dziale Przedpokój artykuły dotyczące funkcjonalnego urządzenia pomieszczeń technicznych w domu, garderoby i schowki, korytarze i hole.

Dodatkowo na stronie głównej serwisu znajdują się linki do stron działowych: Porady, Galerie, Wideo, Blogi, Forum. Aktualności.
W dziale Aktualności znajdziesz informacje o promocjach i wyprzedażach, konkursach, warsztatach, targach i innych imprezach związanych z urządzaniem wnętrz i sztuką dekoratorską. Zarejestrowani użytkownicy mogą sami dodawać informacje w tym dziale, korzystając z linku DODAJ WŁASNĄ INFORMACJĘ. Przez ten link nastąpi przejście do formularza, w którym należy wypełnić poszczególne pola, a na końcu wcisnąć przycisk WYŚLIJ ZGŁOSZENIE - informacja zostanie dodana.
W dziale Quizy znajdziesz tematy-sondy, tu zapraszamy do udziału w dyskusji. W dziale Blogi znajdują się blogi naszych użytkowników.


Jak założyć galerię foto i wideo?
W naszym serwisie możesz założyć własną galerię zdjęć oraz wideo (galerie filmów wideo) dotyczących Twojego mieszkania, dekoracji, ulubionych sklepów i przedmiotów.
Aby założyć galerię zdjęć należy skorzystać z linku Załóż swoją galerię.


Jak założyć blog
W naszym serwisie zarejestrowani użytkownicy mogą także założyć swój blog, gdzie mogą opisywać jak urządzalili mieszkanie, jaki lubią styl we wnętrzu, gdzie szukają inspiracji. Czekamy na opowieści o spotkaniach z designem, ulubionych dekoracjach, ciekawych pomysłach na wykończenie wnętrz.
W tym celu należy na stronie Blogi za pomocą linku Załóż bloga przejść do formularza ZAŁÓŻ BLOG i dodaj swój pierwszy wpis.


Jak komentować?
Użytkownicy mogą komentować treści zamieszczone w serwisie korzystając z pola WYŚLIJ KOMENTARZ zlokalizowanego bezpośrednio pod tekstem. Możliwe jest także zgłoszenie zamieszczonego komentarza do skasowania.


Jak zgłosić swoje uwagi do serwisu?
Uwagi dotyczące serwisu http://www.urzadzamy.pl/ możesz wysłać za pomocą poczty internetowej na adres urzadzamy@grupazpr.pl lub listownie na adres: Redakcja Urzadzamy.pl, Time S.A., 04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10. Chętnie poznamy Twoje uwagi i odpowiemy na pytania. Skontaktuj się z nami również, kiedy masz techniczne problemy z korzystaniem z serwisu.