Biurka dopasowane do potrzeb dziecka. Wybieramy biurka dla uczniów z marką VOX

2020-09-01 8:04 Materiał sponsorowany Barbara Ruppel
Biurka dla dzieci VOX
Autor: materiały prasowe VOX

W pokoju dziecka w wieku szkolnym biurko stanowi centrum zabawy i nauki. Jako jeden z kluczowych elementów wyposażenia, powinno być dostosowane do osobistych potrzeb młodego ucznia. Co powinno mieć idealne biurko? Przede wszystkim musi być dopasowane do wzrostu użytkownika, mieć przydatne szuflady oraz schowki i dostęp do oświetlenia. Nie możemy również zapominać o wygodnym fotelu, który zadba o prawidłową postawę dziecka. Wspólnie z marką VOX wybraliśmy modele biurek, które doskonale sprawdzą się w pokoju starszaka.

Prostota w wielu odsłonach

Biurka w kolekcji Simple wpisują się w trend nowoczesnego minimalizmu. Do wyboru mamy dwie wersje mebla: z szufladami i szafką po obu stronach oraz z szafką po jednej stronie. Fronty szafek i szuflad biurka dostępne są w czterech kolorach: białym, czarnym, szarym i dębowym. Uniwersalny i ponadczasowy wygląd biurka Simple sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie czy będzie to pokój pierwszoklasisty, czy nastolatka.

Biurka dla dzieci VOX
Autor: materiały prasowe VOX Biurko z kolekcji Simple, marka VOX

Idealne dla rodzeństwa

Lekkie i przestronne biurka z kolekcji Spot Young to opcja doskonała dla rodzeństwa. Dwustronne biurko Spot Young jest na tyle duże, by dwoje pociech bez problemu mogło przy nim pracować, nie przeszkadzając sobie nawzajem. Ponadto, biurko Spot Young możemy dostosować do wzrostu dziecka (mamy do wyboru aż 3 poziomy wysokości)! Charakterystyczna górna belka przymocowana do konstrukcji mebla to fantastyczne miejsce na oświetlenie – możemy sami zainstalować lampkę lub kupić model z wbudowanym oświetleniem ledowym, które ułatwi dzieciom pracę przy biurku.

Biurka dla dzieci VOX
Autor: materiały prasowe VOX biurko z kolekcji SPOT YOUNG, marka VOX
Natalia Całus, ekspertka marki VOX
Natalia Całus, ekspertka marki VOX

Dużą popularnością wśród rodziców cieszą się meble, które "rosną" razem z dzieckiem. Mowa tu oczywiście o krzesłach i biurkach z regulowaną wysokością. Takie rozwiązanie jest funkcjonalne i ekonomiczne. Po pierwsze: nie martwimy się, że mebel po roku użytkowania będzie za mały dla dziecka. Po drugie: wybierając modele z regulowaną wysokością oszczędzamy na przyszłych wydatkach. 

Wszystko w zasięgu ręki

Jeśli nasza pociecha ma liczne pasje i chętnie daje upust swojej kreatywności, będzie potrzebować odpowiedniej przestrzeni roboczej. Najlepszą opcją będą biurka z kolekcji Stige. Korpus mebla stanowi blat z dwiema szufladami i charakterystycznymi drabinkami w dwóch wariantach. Biurko 140 Stige wyposażone jest w wysoką drabinkę, do której możemy dopasować ruchome schowki, półki i organizery w zależności od potrzeb dziecka. Z kolei do niewielkich bocznych drabinek w biurku 120 Stige z łatwością przyczepimy potrzebne dziecku kontenerki, schowki czy skrzynki na przybory do malowania, czy inne artefakty.

Jeżeli nie jesteśmy pewni, jak dany model biurka będzie prezentował się w pokoju naszego dziecka, możemy skorzystać z darmowego programu VOXBOX, który w prosty sposób pomoże nam stworzyć wizualizację bez wychodzenia z domu! Narzędzie znajdziemy tutaj. Więcej informacji o meblach VOX i poszczególnych modelach biurek znajdziemy na stronie www.vox.pl.

W tym roku marka VOX razem z festiwalem Kino Dzieci przygotowała specjalną akcję z myślą o najmłodszych. Od 31 sierpnia do 20 września przy zakupie dowolnego biurka w salonie VOX otrzymamy voucher na seans online, który będzie można wykorzystać przez okres trwania festiwalu (26 września - 4 października). O szczegóły możemy zapytać doradców w salonach VOX. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba voucherów jest ograniczona.

Biurka dla dzieci VOX
Autor: materiały prasowe VOX biurko z kolekcji SPOT, marka VOX