Zainspiruj się na targach HOME DECOR 2024

2024-02-12 8:30 Materiał sponsorowany

Od 20 do 23 lutego 2024 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja biznesowych Targów Wnętrz HOME DECOR. Wydarzenie to co roku odwiedzane jest przez kilkanaście tysięcy zwiedzających z około 70 krajów. To najbardziej międzynarodowe spotkanie branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej: producentów, importerów, dystrybutorów i hurtowników artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz w Polsce.

Targi HOME DECOR
Autor: HOME DECOR

HOME DECOR to targi dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami. Na ekspozycji będzie można zobaczyć można nowe kolekcje dekoracji stojących i ściennych, oświetlenia, tkanin i tekstyliów, ceramiki, szkła oraz innych elementów dekoracyjnych.

W tym samym czasie w sąsiednich pawilonach odbędą się największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej MEBLE POLSKA. Targi MEBLE POLSKA to największa na świecie ekspozycja oferty polskiego przemysłu meblarskiego oraz jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskich mebli. Łącznie ekspozycja ponad 250 firm zajmie 7 pawilonów.

Targi HOME DECOR
Autor: HOME DECOR

Scena INSPIRACJE

Podczas Targów HOME DECOR w dniach 21 i 22 lutego organizatorzy zapraszają na SCENĘ INSPIRACJE. Na zwiedzających czekać będzie tu garść solidnej wiedzy oraz specjaliści związani z polskim wzornictwem i marketingiem wnętrzarskim. Wydarzenie kierowane jest zarówno do projektantów i architektów wnętrz, jak i handlowców, producentów i dystrybutorów związanych z branżą wnętrzarską.

Targi HOME DECOR
Autor: HOME DECOR

Pierwszego dnia Ernest Domaradzki (Forma Wizualna) zastanowi się wraz z nami, czy rozwój sztucznej inteligencji spowoduje rewolucyjne zmiany w branży wnętrzarskiej. Podczas panelu dyskusyjnego z udziałem projektantek omówimy także największe wyzwania związane z urządzaniem wnętrz w Polsce w 2024 roku. O sztuce dobierania dekoracji do ponadczasowych wnętrz opowie stylistka wnętrz Milalook, Kamila Jakubowska-Szmyd.

Drugi dzień na scenie INSPIRACJE poświęcony będzie polskiemu designowi. Gorące nazwiska i  mocne strony polskiej branży projektowej przedstawi redaktor naczelna magazynu „Czas na Wnętrze” Anna Grużewska. Z kolei szefowa serwisu Magzif.com Katarzyna Księżopolska przeprowadzimy przegląd najciekawszych realizacji i udowodni, że polskie wzornictwo tworzy wyjątkowe wnętrza. Pod kierunkiem Justyny Siejki z agencji Home Sweet Home PR zastanowimy się też nad strategią promocji polskiego biznesu wnętrzarskiego za granicą. Przejrzymy sprawdzone dotąd stosowane sposoby i nowe możliwość, jakie się pojawiają.