Trwa konkurs Kratek na najpiękniejsze wnętrza z kominkiem w roli głównej! Do wygrania Toyota Rav4 Hybrid

2020-04-03 14:09

Kratki.pl, polski producent urządzeń kominkowych, zaprasza klientów do udziału w wyjątkowym konkursie – „Eco Kratki”. Zasady są bardzo proste. By wziąć udział w rywalizacji o główną nagrodę – samochód Toyota Rav4 Hybrid, wystarczy zakupić wkład kominkowy lub piec wolnostojący firmy Kratki.pl oraz opublikować zdjęcie wnętrzarskiej aranżacji z zainstalowanym urządzeniem na stronie konkursu. Termin przyjmowania zgłoszeń konkursowych upływa z końcem grudnia, a więc czasu na wykonanie pięknych zdjęć z kominkiem w roli głównej jest jeszcze bardzo dużo.

Pokaż swoje domowe ognisko

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że kominek z powodzeniem zasługuje na miano „serca domu”. To wokół niego zazwyczaj toczy się życie rodzinne i towarzyskie, a jednocześnie jest najczęściej wybieranym miejscem odpoczynku po długim dniu w pracy czy szkole. Marka Kratki, lider w dziedzinie urządzeń kominkowych, postanowiła zachęcić Polaków do zaprezentowania, jak wygląda ich domowe ognisko! Organizatorzy konkursu „Eco Kratki” stawiają na wolność wyboru, dlatego zostawiają uczestnikom konkursu pełną swobodę w zakresie zarówno stylistyki wnętrza, jak i pomieszczenia, w którym kominek lub piec zostanie zainstalowany.

Konkurs Kratki
Autor: materiały prasowe Kratki.com

„Salon w stylu glamour, niebanalna kuchnia połączona z jadalnią, zachwycająca oranżeria czy weranda uzupełnione płomieniami ognia – jury konkursu stanie przed arcytrudnym zadaniem wyłonienia najpiękniejszego wnętrza. Wachlarz możliwości aranżacyjnych z produktami Kratek jest naprawdę bogaty. Nasza marka dysponuje ogromną paletą produktów, w tym piecami stalowymi, żeliwnymi, kominkami z płaszczem wodnym, ekologicznymi kominkami gazowymi, które mogą być spełnieniem marzeń o żywych płomieniach ognia w domu oraz o ciepłej atmosferze w ogrodzie, w chłodny wiosenny wieczór” – podkreśla Cezary Ziółek, Dyrektor Marketingu firmy Kratki.pl.

Weź udział w konkursie. Przewodnik krok po kroku

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup urządzenia kominkowego marki Kratki w 2020 r. w dowolnym punkcie handlowym oferującym produkty firmy (lista punktów dostępna jest na stronie www.kratki.com). Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie „Eco Kratki” powinny zarejestrować się na stronie https://konkurs.kratki.com/ do 31 grudnia br. Kolejnym krokiem jest wykonanie fotografii własnego wnętrza z produktem marki Kratki w roli głównej. Zdjęcia biorące udział w konkursie powinny prezentować pomieszczenie, w którym zainstalowane zostało urządzenie, a głównym kryterium wyboru zwycięskiego zgłoszenia będzie atrakcyjność całej aranżacji. Zgłoszone zdjęcia prezentowane będą na stronie www.kratki.com w zakładce konkurs. Dwadzieścia najwyżej ocenionych przez internautów prac przejdzie do drugiego etapu konkursu, w którym zostaną one poddane ocenie profesjonalnego jury złożonego z przedstawicieli mediów wnętrzarskich. Wyboru najpiękniejszej aranżacji kominkowej dokonają Agnieszka Gruszczyńska-Hyc (redaktor naczelna magazynu „M jak Mieszkanie” i serwisu Urzadzamy.pl), Iwona Ławecka-Marczewska (redaktor naczelna magazynu „Dobre Wnętrze”), Anna Grużewska (redaktor naczelna magazynu „Czas na Wnętrze”), Katarzyna Księżopolska (redaktor naczelna portalu MAGAZIF.com), Maja Semczyszyn (Home Staging Expert). Zwycięzca konkursu ogłoszony zostanie 20 stycznia 2021 r.

Konkurs Kratki
Autor: materiały prasowe Kratki.com Kominek gazowy Leo 100

Oprócz nagrody rzeczowej dla zwycięzcy organizator przewidział także voucher o wartości 100 000 zł dla partnera handlowego firmy, u którego zwycięzca konkursu fotograficznego „Eco Kratki” dokonał zakupu urządzenia.

Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie Kratki.com.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021