Kompleksowa ochrona przed żywiołami. Ubezpieczenie, dzięki któremu możesz spać spokojnie

2020-09-23 12:44 Redakcja
Bezpieczna rodzina
Autor: Drazen Zigic/GettyImages

Globalne ocieplenie, zmieniające się warunki klimatyczne możemy obserwować na własne oczy. Według badaczy w ciągu następnych dekad będziemy obserwować kolejne zmiany i anomalie pogodowe. Dlatego zwykła polisa na życie może nie wystarczyć – w obliczu zmian klimatycznych i klęsk żywiołowych warto ubezpieczyć także swój dom.

Niszczycielskie żywioły – realne zagrożenie

Kiedy oglądamy filmy ukazujące katastrofy klimatyczne nie myślimy, że sami możemy znaleźć się w podobnej sytuacji. A jednak coraz częściej w naszym kraju dochodzi do powodzi, silnych opadów gradu, burz i potężnych wichur, które jednym podmuchem mogą zerwać z domu dach. Nieważne czy mieszkamy na wsi, czy w mieście – wszędzie skutki niszczycielskich żywiołów są tak samo odczuwalne.

To dlatego ważne jest, by dobrze przygotować się na wypadek strat spowodowanych powodzią, burzą czy wichurą. Potrzebujemy kompleksowej polisy, która zabezpieczy naszą nieruchomość od wszelkiego ryzyka. Taką polisę oferuje LINK4.

Bezpieczna rodzina
Autor: evgenyatamanenko/gettyimages

Polisa, dzięki której możemy spać spokojnie

Ubezpieczenie nieruchomości od wszelkiego ryzyka, które oferuje LINK4 zapewnia kompleksową ochronę naszego dobytku. Co obejmuje polisa?

  • Ochronę murów. LINK4 jako mury rozumie nie tylko ściany, ale również okna i dach (w przypadku domów jednorodzinnych);
  • Ochronę elementów stałych. Ubezpieczeniem LINK4 objęte są wszystkie elementy wyposażenia, które nie można zdemontować, a więc podłogi, glazura, kaloryfery czy stałe wyposażenie łazienek;
  • Ochronę majątku "ruchomego". Powódź czy pożar w kilka chwil potrafi pochłonąć nasz dobytek w postaci sprzętu RTV, AGD, mebli czy ubrań. Dlatego LINK4 obejmuje polisą również ruchome dobra.

By dowiedzieć się więcej o polisie i zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia, zachęcamy do odwiedzenia strony www.link4.pl. Polisę można zakupić również bez wychodzenia z domu, wystarczy zadzwonić pod numer 22 444 44 44 lub skontaktować się z agentem w lokalnym salonie LINK4.

Partnerzy