Stylowe wnętrza projektu Macieja Zienia. Elegancka rezydencja pod Warszawą!

2014-09-16 11:17 Milena Tuzimek

Maciej Zień do swojego bogatego portfolio może dołączyć projet aranżacji 252-metrowej rezydencji na jednym z podwarszawskich osiedli. Projektant w aranżacji rezydencji zdecydował się na połączenie klasyki z nowoczesnością, a wszystko to zostało zaprezentowane w luksusowym wydaniu. Prezentujemy wnętrza stylowej rezydencji zaprojektowanej przez Macieja Zienia!

Maciej Zień już od dawna zajmuje się nie tylko projektowaniem ubrań. Jeden z najpopularniejszych polskich projektantów otworzył własne studio architektoniczne Zień Home, a na swoim koncie ma już własną kolekcję płytek, mebli i dodatków. Pracownia Zień Home może pochwalić się pokazowym apartamentem przy Mokotowskiej 57 w Warszawie, 220-metrowym penthouse'em w Krakowie i dwoma loftami w inwestycji Woronicza Qbik. Do tego portfolio dołączył projet wnętrz rezydencji na osiedlu Ventana w podwarszawskim Walendowie.

Stylowe wnętrza według Macieja Zienia!

Maciej Zień zaprojektował tam kompleksowo, jedną z rezydencji o powierzchni 252 m kw. Przestrzeń zaaranżowana przez projektanta jest jednocześnie funkcjonalna i stylowa. We wnętrzach udało się połączyć klasykę z nowoczesnością i aktualnymi trendami. Efektem tego są eleganckie i stylowe przestrzenie o ponadczasowym charakterze. Na parterze główną część zajmuje duży salon połączony z kuchnią i jadalnią. Salon urządzony głównie w odcieniach szarości przypomina wnętrza paryskich i nowojorskich apartamentów. W łazienkach dominuje styl glamour. Zobaczymy tam przede wszystkim lakierowane meble, lustrzane powierzchnie, ozdobne lampiony i czarno-białe kafelki. Na pietrze znajdują się trzy sypialnie, gabinet i dwie łazienki. Ważne miejsce w projektach Macieja Zienia zajmują obrazy, których nie mogło zabraknąć również tym razem!