A - design

2008-07-10 2:00
A - design
Autor: Materiały prasowe firmy ALESSI

ABC designu - Opowiadamy o klasyce, pokazujemy hity XXI wieku, zdradzamy tajemnice rzeczy. Tym razem wszystko na "a".

ALESSI

czyli włoski producent najdroższych i najśmieszniejszych akcesoriów kuchennych. Plastik i stal nierdzewna w rękach topowych projektantów (m.in. Toyo Ito, Alessandro Mendini czy Philippe Starck) zmieniają się w zabawki, dzieła sztuki albo zaskakujące gadżety.Granice między nimi są bardzo płynne.
http://www.alessi.com/

ALGI

Ażurowe do granic możliwości, więcej odkrywają, niż zakrywają. Zaprojektowane przez braci Bouroullec, stanowią składającą się z modułów strukturę, którą użytkownik kształtuje wedle własnych potrzeb. Poszczególne części mogą być łączone w dowolne konfiguracje. Algi kładą kres modernistycznej wizji, w której projektant kształtował nasze życie od A do Z. Od tej pory to my decydujemy o formie produktu!
www.bouroullec.com

AUTOBAN 212

Podobno większość modnych kawiarni w Stambule została zaprojektowana przez Seyhan Ozdemir i Sefera Caglara z Autoban 212. Trudno się więc dziwić,
że projekty tureckiego duetu robią furorę na targach designu w całej Europie.  
www.autoban212.com

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022