Pomysłowa i ładna aranżacja balkonu nie jest łatwym zadaniem. W programie Bitwa o dom uczestnicy zmierzyli się z balkonami. Zobaczcie jak urządzili balkony w kwiatach: który balkon spodoba się jury programu Bitwy o dom?

Bitwa o dom: pomysły na ładną aranżację balkonu

Na balkonie powinny znaleźć się kwiaty. Większość uczestników Bitwy o dom pamiętała o tej podstawowej zasadzie. Kwiaty w aranżacji balkonu wprowadzają ciepłą i rodzinna atmosferę, a gdy jest ich dużo na balkonie – może stać się on domowym ogrodem kwiatowym. Wybierając kwiaty na balkon warto zwrócić też uwagę, na jaką stronę jest zwrócony nasz balkon. Niektóre kwiaty lubią słońce, inne zaś – mogą na słońcu nie pożyć zbyt długo.

Bitwa o dom: aranżacja balkonu – ładne meble

Niewielki balkon w bloku nie powinien mieć dużych i ciężkich mebli, gdyż przytłoczą one aranżację balkonu. Uczestnicy programu Bitwa o dom w większości wybierali ładne i lekkie meble na balkon. Niektóre aranżacje balkonów z Bitwy o dom przypominają bardziej kawiarniane ogródki w Paryżu, niż zwykłe balkony w bloku.

W naszej galerii wybraliśmy ciekawe aranżacje balkonu z programu Bitwa o dom: zdjęcia!

Więcej o aranżacji wnętrz z Programu Bitwa o dom znajdziesz w najnowszym numerze M jak Mieszkanie, które jest partnerem programu!

Galeria: wybrane produkty do aranżacji balkonu z programu Bitwa o dom >>>

Do urządzenia balkonów wykorzystano produkty: OBI , Atlas, Stones.
Wszystkie produkty można kupić na kredyt w mBanku.