design dla konesera
dobre wnętrze
VII Edycja

„Dobre Wnętrze” już po raz siódmy organizuje ceniony w branży wnętrzarskiej plebiscyt DESIGN DLA KONESERA promujący najlepsze wzornictwo - najlepiej zaprojektowane, piękne i użyteczne, wysokiej jakości produkty do wyposażenia domu. Zwycięzców wybiorą Czytelnicy w internetowym głosowaniu, a wyróżnienia przyzna profesjonalne jury, do którego zaprosiliśmy wybitnych architektów współpracujących z naszym tytułem. Zapraszamy do udziału!

Promujemy dobre wzory
Okladka DW nr 4 2019

Na łamach „Dobrego Wnętrza”, w numerach od majowego do październikowego, przedstawiamy najbardziej interesujące produkty w dziewięciu kategoriach. Równolegle z ich prezentacją w miesięczniku trwać będzie głosowanie internetowe. Dla tych, którzy najciekawiej uzasadnią swój wybór, przygotowaliśmy nagrody. W grudniu, na uroczystej gali, poznamy zwycięskie produkty.

projektant
sygnatura

redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze”

Historia
kropka
2019
2016

Gala V edycji plebiscytu "Design dla Konesera" odbyła się 29 listopada na 42. piętrze warszawskiego wieżowca Cosmopolitan (Tacit Investment). W podniebnym apartamencie zwycięzcom wręczono zaprojektowane przez Bartka Mejora statuetki nawiązujące formą do ptasiego skrzydła. Partnerem strategicznym gali były targi Warsaw Home Expo, partnerami zaś marki Casio i Newby.

2014

Podczas uroczystej gali przedstawiciele zwycięskich produktów otrzymali statuetki zaprojektowane przez Annę i Marka Lorens i wykonane metodą druku 3D.

2012

"Dobre Wnętrze" skończyło 15 lat. Z tej okazji redakcja zorganizowała konkurs. Pierwsza edycja odbyła się pod hasłem „Design dla Prestiżu”. Dziennikarze wraz z czołówką polskich architektów wnętrz, wytypowali listę przedmiotów, które w ostatnim piętnastoleciu cieszyły się największą popularnością wśród osób urządzających mieszkania. Czytelnicy „Dobrego Wnętrza” w głosowaniu sms-owym zdecydowali, które z tych rzeczy nadal stanowią przedmiot pożądania, synonim piękna, luksusu i prestiżu.

2018

Gala plebiscytu "Design dla Konesera 2018" odbyła się 22 listopada w Hotelu Bellotto. W zabytkowych wnętrzach dawnego Pałacu Prymasowskiego zwycięzcy odebrali inspirowane formą totemu statuetki zaprojektowane przez Kosmos Projekt. Partnerem strategicznym gali były targi Warsaw Home Expo, partnerami zaś marki Yamaha, Jaguar, Dallmer i Spectra Lighting.

2015

Gala konkursu „Design dla Konesera 2015” odbyła się 16 grudnia w kultowym warszawskim kinie „Iluzjon”. Partnerem strategicznym gali była firma Stegu, która po wręczeniu nagród zaprezentowała naszym gościom innowacyjne urządzenie – okulary „VR Cardboard Goggles”, umożliwiające przeniesienie się w wirtualną rzeczywistość i wyprodukowane z myślą o usprawnieniu projektowania.

2013

Konkurs zmienił nazwę na "Design dla Konesera" oraz formułę - od tej pory to producenci i dystrybutorzy zgłaszają swoje produkty do konkursu.