Z okazji jubileuszu z dumą i radością musimy stwierdzić, że dobrze spełniamy misję edukacyjną. Wielokrotnie udało nam się przepowiedzieć nadchodzące trendy, celnie wytypować nowe, głośne później nazwiska, odnotować najważniejsze wydarzenia. W sumie zaprezentowaliśmy ponad 1200 inspirujących wnętrz. Dwudzieste urodziny świętujemy z Państwem, wdzięczni, że są Państwo z nami. Cieszymy się wnętrzarską dwudziestką wraz z architektami i projektantami, którzy od lat wspierają nas swoją wiedzą i doświadczeniem.

W tym roku będziemy się z nimi spotykać częściej niż dotychczas. Zbierzemy więcej opinii na temat najważniejszych kierunków w architekturze wnętrz i wzornictwie, porozmawiamy o przyszłości. W jubileuszowych numerach w większym zakresie niż dotychczas będziemy relacjonowali światowe targi i festiwale, by pod koniec roku podsumować je podczas naszej konferencji poświęconej trendom.

Przez 20 lat, odkąd z uwagą śledzimy, co dzieje się w branży, znacząco zmienił się rynek – polski i zagraniczny. Byliśmy świadkami narodzin wielkich gwiazd, obserwowaliśmy rozwój najciekawszych biznesowych projektów. Firmy, które są naszymi rówieśnikami, ale też starsze i młodsze, zapraszamy na łamy „Dobrego Wnętrza”, by świętowały z nami i w jubileuszowych edycjach pochwaliły się swoimi dokonaniami.

Przez kilka najbliższych miesięcy zorganizujemy wiele akcji, konkursów, spotkań. Zamieścimy w magazynie jeszcze więcej inspirujących materiałów. Czytelnicy lepiej poznają naszą redakcję – zespół, dla którego to, co robi na co dzień, jest nie tylko pracą, ale także pasją.

20 lat "Dobrego Wnętrza" - plan akcji

FIRMY 20-LECIA

W cyklu publikacji „Firmy 20-lecia” przedstawiamy przedsiębiorstwa, które wraz z nami z sukcesem działają na polskim rynku.

DESIGN PRZYSZŁOŚCI

Podsumowując dwie minione dekady, patrzymy w przyszłość. W kolejnych numerach zaprezentujemy projekty, w których innowacje idą w parze z wyjątkowym wzornictwem.

MAGNESY „DOBREGO WNĘTRZA”

Wspólnie z partnerami wyróżnimy designerskie hotele, restauracje, biura, apartamentowce i obiekty kultury. 

KONFERENCJA

Jubileuszowy rok podsumujemy listopadową konferencją poświęconą trendom, przygotowywaną przez zespół „Dobrego Wnętrza”. 

WIELKA GALA!

Obchody zakończymy Galą 20-lecia, podczas której m.in. wręczymy nagrody w konkursie dla projektantów wnętrz, zorganizowanym przez portal Urzadzamy.pl.