Perfekcja marmuru w dwóch odsłonach – kolekcja gresów Marmo Thassos / Morocco od Cerrad x La Mania Home

2022-06-01 7:41 Materiał sponsorowany
Płytki gresowe Marmo Thassos i Marmo Morocco
Autor: Cerrad Płytki gresowe Marmo Thassos i Marmo Morocco

Piękno i właściwości marmurowej skały docenili już Starożytni. Producent gresów Cerrad i marka La Mania Home stworzyli wyjątkową kolekcję płytek Marmo Thassos i Marmo Morocco, inspirowaną słynnymi odmianami marmuru.

Kolekcja płytek gresowych Cerrad x La Mania Home

Oprócz gresów imitujących marmur (Marmo Thassos i Marmo Morocco), w skład linii Cerrad x La Mania Home wchodzą płytki inspirowane pięknem otaczającego świata, dostępne w kilku formatach, wariantach kolorystycznych i o różnych powierzchniach, a więc: Brazilian Quartzite, Modern Concrete i Ceppo Nuovo.

Wśród nich znajdziemy m.in. wielkoformatowe slaby w wymiarze 120 x 280 cm, grubości zaledwie 6 mm zachwycające autorskim wzornictwem i unikatowym wykończeniem powierzchni – lappato silky cristal.

Piękno i różnorodność tych kolekcji to tylko część ich zalet. Wykonane z wysokiej jakości gresu, płytki z kolekcji Cerrad x La Mania Home odznaczają się dużą wytrzymałością na uszkodzenia i zarysowania. Ponadto, nie jest im straszna woda, wilgoć, a także wysokie temperatury, dlatego idealnie sprawdzą się w łazienkach, kuchniach, salonach i na tarasach.

Od Grecji po Saharę

Kolekcja Marmo składa się z dwóch wersji gresów – Thassos oraz Morocco. Pierwszy z nich, inspirowany słynnym marmurem z greckiej wyspy Thassos, to czysta, biała powierzchnia pokryta dynamicznymi żyłkami w odcieniach szarości. Podobnie jak swój pierwowzór (uważany za najbielszy i najbardziej ekskluzywny marmur na świecie), gres Marmo Thassos to elegancja i klasa sama w sobie. Faktura płytki pozwala na grę świateł, która pięknie rozświetli każdą aranżację.

Płytki gresowe Marmo Thassos
Autor: Cerrad Płytki gresowe Marmo Thassos

Jednolita powierzchnia doskonale sprawdzi się w minimalistycznych aranżacjach, nowoczesnych łazienkach, salonach czy jasnych kuchniach, ocieplonych dodatkowo naturalnym drewnem.

Płytki gresowe Marmo Thassos
Autor: Cerrad Płytki gresowe Marmo Thassos i Marmo Morocco

Płytki Thassos idealnie sprawdzą się w towarzystwie drugiej, kontrastowej wersji gresów z kolekcji Marmo, czyli Morocco. Kolekcja Marmo Morocco zaprasza na orientalną podróż po piaszczystych pustyniach Sahary, cedrowych lasach Atlasu Średniego i nadmorskich lagunach.

Płytki Marmo Morocco
Autor: Cerrad Płytki gresowe Marmo Morocco

Czarne płytki z dynamicznymi białymi użyleniami pięknie grają ze światłem, tworząc hipnotyzujące kompozycje, w których można się zatracić i które można odkrywać latami.

Głęboka czerń płytek Marmo Morocco idealnie sprawdzi się w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach. Warto połączyć je z gresami Marmo Thassos i stworzyć oryginalny, pełen kontrastów duet, obok którego nie można przejść obojętnie!

Płytki gresowe Marmo Morocco
Autor: Cerrad Płytki gresowe Marmo Morocco
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022