Kolekcje płytek inspirowane życiem – koncept Life Designed od Cersanit

2021-11-25 6:30 Materiał sponsorowany
Płytki gresowe z kolekcji CRAZY MINT
Autor: Cersanit Płytki gresowe z kolekcji CRAZY MINT

Bazując na najnowszych trendach oraz ponadczasowych stylach, marka Cersanit stworzyła koncept gresowy LIFE DEISGNED, który wpisuje się w cały wachlarz aranżacji – zarówno tych modernistycznych, jak i bardziej klasycznych. Niezwykła wytrzymałość, wysokie parametry antypoślizgowości, czy wybór oryginalnego wzornictwa – to tylko część zalet, jakie oferują multiformatowe gresy LIFE DESIGNED.

EKSPERT RADZI
monika serwa

Autor: Cersanit

- Koncept LIFE DESIGNED jest dla nas niezwykle ważnym wdrożeniem. Zależało nam na tym, aby każda kolekcja tworzyła we wnętrzu prawdziwie osobistą atmosferę – w taki sposób nasz dom może stać się przestrzenią, która naprawdę inspiruje. Propozycje porywają źródłem inspiracji, dzięki czemu przeglądając poszczególne kolekcje ma się wrażenie podróżowania do najbardziej rozmaitych zakątków na świecie. Industrialne betony, naturalne kamienie, kolory ziemi – są to elementy, z którymi spotykamy się na co dzień, a w tym przypadku oferujemy ich zupełnie nowe oblicza oparte na światowej klasy wzornictwie. LIFE DESIGNED zachwyca mnogością zastosowań oferując rozwiązania dla każdej przestrzeni, zarówno wewnątrz domu, jak i poza nim. Zachęcam, by wejść do świata ponadczasowego designu i zainspirować się naszymi nowymi propozycjami. - mówi Monika Serwa, Product Manager marki Cersanit.

Piękno dla Ciebie

Koncept gresów LIFE DESIGNED od Cersanit pozwala na stworzenie wnętrza idealnie oddającego nasz indywidualizm oraz pokazania tego, co cenimy w naszym otoczeniu najbardziej. Inspirowana betonem kolekcja DIVERSO to z pozoru surowy materiał, złagodzony subtelnymi przetarciami i rysunkiem przywodzącym na myśl delikatną tkaninę odbijającą blask księżyca. Za sprawą różnorodnej kolorystyki oraz dostępnych formatów zapewni nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Płytki gresowe DIVERSO
Autor: Cersanit Płytki gresowe DIVERSO
Płytki gresowe z kolekcji DIVERSO
Autor: Cersanit Płytki gresowe z kolekcji DIVERSO

Miłośnicy natury mogą postawić na kolekcję BOLT – ponadczasowe piękno kamienia w kojących odcieniach szarości, beżu oraz brązu pozwoli uciec od rutyny i rozkoszować się prawdziwą harmonią.

Płytki gresowe z kolekcji BOLT
Autor: Cersanit Płytki gresowe z kolekcji BOLT
Płytki gresowe z kolekcji BOLT
Autor: Cersanit Płytki gresowe z kolekcji BOLT

W kolekcji MARENGO odkryjemy intrygujące wzornictwo nawiązujące do kamienia łupkowego, które wzbogaci przestrzeń o naturalną szlachetność wyrażoną w matowym wykończeniu.

Płytki gresowe z kolekcji MARENGO
Autor: Cersanit Płytki gresowe z kolekcji MARENGO
Płytki gresowe z kolekcji MARENGO
Autor: Cersanit Płytki gresowe z kolekcji MARENGO

Z kolei kolekcja CRAZY MINT przenosi modernistyczne paterny na nietuzinkowy gres. Przecierany beton idealnie współgra z delikatnym turkusowym kolorem, który na pewno pobudzi w nas duszę artysty.

Płytki gresowe z kolekcji CRAZY MINT
Autor: Cersanit Płytki gresowe z kolekcji CRAZY MINT
Płytki gresowe z kolekcji CRAZY MINT
Autor: Cersanit Płytki gresowe z kolekcji CRAZY MINT

Swoim niebanalnym charakterem zachwyca ponadto kolekcja COLOSAL – potęga organicznej struktury kamienia, lekkie przebarwienia oraz matowa powierzchnia znajdą swoje miejsce zarówno w przytulnej łazience, jak i na tarasie czy na fasadzie budynku. Wszystkie wymienione kolekcje w połączeniu z wysoką klasą antypoślizgowości zagwarantują nie tylko ponadczasowe piękno, ale również bezpieczeństwo naszych najbliższych.

Płytki gresowe z kolekcji COLOSAL
Autor: Cersanit Płytki gresowe z kolekcji COLOSAL
Płytki gresowe z kolekcji COLOSAL
Autor: Cersanit Płytki gresowe z kolekcji COLOSAL

Na tym jednak nie kończy się niezwykły koncept LIFE DESIGNED od Cersanit. Znajdziemy w nim także m.in. inspirowane delikatnością marmuru kolekcje CALACATTA PRESTIGIO oraz CARRARA SOFT, zaprojektowane na bazie ponadczasowego kamienia lastryko HIKA i TWISTER.

Swoim drapieżnym charakterem zaczaruje nas industrialna kolekcja RUSTY, a GRANDVILLE, SHADOW DANCE oraz VELVET CONCRETE sprawdzą się we wnętrzach osób poszukujących betonowych inspiracji, gdzie nuta elegancji została przełamana unikalnym klimatem wielkomiejskiego życia.

Nowoczesną monochromatyczną szarość uzyskamy przy pomocy kolekcji SHELBY, GAIA oraz BELIZE. Kolekcja PRIMERO na pewno ożywi każdą przestrzeń swoim portugalskim wzorem patchwork, a stonowana kolekcja MORENCI zapewni harmonijny spokój. Natomiast kolekcja PURE STONE to całe piękno ofiarowane przez matkę naturę – zamknięte w płytce o niezwykłej prostocie i elegancji.

Więcej o gresach Cersanit na stronie: www.cersanit.com.pl

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Uroki grudnia chłoniemy wszystkimi zmysłami. Wzrokiem, smakiem, dotykiem… Wyraz temu dajemy w aktualnym numerze „M jak Mieszkanie”.

Kup dostęp od 1 zł
Mjakmieszkanie grudzień