Kolekcja gemmologiczna. Granderoca – zachwycające i wyjątkowo odporne płytki ceramiczne

2021-01-01 8:56 Redakcja
Granderoca Fuego
Autor: materiały prasowe Ceramstic Granderoca Fuego

Granderoca, nowa linia wielkoformatowych gresów firmy Ceramstic, przynosi niezwykle odporne płytki ceramiczne o szlachetnej urodzie kamienia. Wzbogacą dowolne wnętrze, sprawdzą się też na zewnątrz.

Ceramistic - Globo
Autor: materiały prasowe Ceramstic Ceramistic - Globo

CIEPŁO UKRYTE W KAMIENIU. Przyjazne, ale niebanalne odcienie beży i brązów (tu Granderoca Globo) tworzą niezwykle przytulny nastrój. Lustrzany połysk z kolei podkreśla tak pożądane nie tylko w łazience odczucie czystości, rozświetla wnętrze i optycznie je powiększa

Ceramstic - Nube
Autor: materiały prasowe Ceramstic Ceramstic - Nube

KOJĄCY CHŁÓD MARMURU. Wytworna Granderoca Nube łączy szlachetny wygląd z najwyższymi walorami praktycznymi, nieosiągalnymi w przypadku naturalnego kamienia tego rodzaju. Znakomicie zaprezentuje się nie tylko w pokoju kąpielowym – rys luksusu wprowadzi także w salonie, jadalni, kuchni

Ekspert radzi
ekspert

Autor: materiały prasowe Ceramstic

ŁUKASZ MISIŁO Marketing Manager Vinderen Sp. z o.o.

Firma Ceramstic, ciesząca się wieloletnią tradycją i renomą, oferuje najwyższej klasy gres powstający z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii. Zdradzę, że widoczna na zdjęciach spektakularna głębia barw i detali jest możliwa do uzyskania dzięki technice druku przy użyciu wielowarstwowych plików o wysokiej rozdzielczości. Jednocześnie w bogatym portfolio marki Ceramstic prezentowana kolekcja Granderoca zajmuje pozycję wyjątkową. Oddaje niezwykłe, ekspresyjne formy występujące w naturze, a przy tym oferuje ogromnie zróżnicowaną gamę odcieni – od ciepłych tonów beżu i brązu po nasycone, intensywne błękity. Nietypowe, kontrastowe zestawienia kolorystyczne oraz wzory nawiązujące do żywiołów odzwierciedlają dynamikę zmian zachodzących w przyrodzie, oddają jej majestat i potęgę. Z pewnością przypadną do gustu osobom poszukującym odważnych, awangardowych rozwiązań oraz wyjątkowych efektów wizualnych.Stworzone z najwyższą precyzją i dbałością płytki wielkoformatowe niezwykle malowniczo prezentują się na dużych powierzchniach, a mniejszym przestrzeniom przydają głębi. Dotyczy to nie tylko wnętrz – za sprawą walorów mrozoodporności także otoczenia domu. Płytki są rektyfikowane oraz odporne na zabrudzenie, co przekłada się na znakomite walory estetyczne i komfort użytkowania - mówi ŁUKASZ MISIŁO Marketing Manager Vinderen Sp. z o.o.

Szczegóły na: www.granderoca.pl.

Ceramstic - Oxido
Autor: materiały prasowe Ceramstic Ceramstic - Oxido

SUROWY UROK SKAŁY. Ciemniejsze wzory z kolekcji Granderoca, jak wpadające w granat Oceano i Tormenta, grafitowy Veta, czarny Estal lub szaro-rudy Oxido (powyżej), wspaniale dopełniają m.in. projekty utrzymane w stylu minimalistycznym i loftowym. Kamienny wątek wzbogaca wystudiowaną prostotę form.

Ceramstic - Torcido
Autor: materiały prasowe Ceramstic Ceramstic - Torcido
Ceramstic - Amable
Autor: materiały prasowe Ceramstic Ceramstic - Amable
Ceramstic - Veta
Autor: materiały prasowe Ceramstic Ceramstic - Veta
Partnerzy