#CreateAsYouAre - dlaczego warto tworzyć wnętrza odpowiadające naszym gustom i potrzebom?

2021-05-24 14:46 Materiał sponsorowany Barbara Ruppel
hansgrohe
Autor: materiały prasowe hansgrohe

W najnowszej kampanii #ComeAsYouAre marka hansgrohe skupia się na różnorodności – użytkowników oraz łazienkowych rozwiązań. Ceniony producent armatury kuchennej i łazienkowej zwraca uwagę na istotny aspekt projektowania przestrzeni: indywidualizację. To właśnie we wnętrzach urządzonych według naszych wizji i fantazji jesteśmy najszczęśliwsi.

Łazienka na tysiąc sposobów

Każdy z nas jest inny i każdy z nas ma swoją własną wizję idealnej łazienki. Dla jednych będzie to jasna przestrzeń z białymi meblami i jasnym drewnianym blatem, dla innych odważne nowoczesne pomieszczenie z biało-czarnymi akcentami, a jeszcze dla innych szykowny pokój kąpielowy pełen złotych dodatków.

Niezależnie od tego, jak chcemy urządzić łazienkę, możliwość wyboru wysokiej jakości elementów wyposażenia i zaaranżowanie ich na swój własny sposób jest niezwykle ważne. Dlatego specjaliści marki hansgrohe stworzyli serię powierzchni FinishPlus, które pozwalają aktywnie kreować klimat pomieszczenia przez wybór jednego z pięciu kolorów wykończenia baterii.

hansgrohe
Autor: materiały prasowe hansgrohe

Do wyboru, do koloru

Kampania #CreateAsYouAre stawia na indywidualne podejście w projektowaniu łazienkowej przestrzeni. Piękne jest to, co podoba się nam! Marka hansgrohe upewniła się, że oferta baterii łazienkowych odpowie na różnorodne potrzeby klientów. Dlatego obecnie możemy wybierać między różnymi sposobami montażu baterii (nablatowy, podtynkowy), a dwa flagowe modele Metropol i Talis E dostępne są w pięciu nowych wersjach kolorystycznych.

Powierzchnie FinishPlus wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i z łatwością wpisują się w aktualne trendy, dzięki modnym kolorom: matowa czerń, matowa biel, szczotkowany czarny chrom, polerowane złoto optyczne i szczotkowany brąz. Nie musimy ograniczać się do tradycyjnego chromu, ale za pomocą barwnych detali wprowadzić do łazienki nasz własny, unikatowy styl.

Pomysły? Bardzo proszę! Matową czerń baterii możemy na przykład zestawić z białą umywalką lub wanną, by uzyskać ciekawy efekt kontrastu. Takie rozwiązanie szczególnie dobrze będzie wyglądać w nowoczesnych i minimalistycznych łazienkach. Jeśli lubimy nietuzinkowe rozwiązania, ale skłaniamy się raczej ku minimalizmowi, dlaczego nie połączyć czarnej baterii z czarną, granitową umywalką? Albo białą matową baterię i białą ceramiczną umywalką?

hansgrohe
Autor: materiały prasowe hansgrohe

Jeśli szukamy eleganckich i szykownych rozwiązań, bateria z polerowanego złota w połączeniu z czarnymi lub białymi elementami (np. białym marmurem z widocznym użyleniem) będzie klasą samą w sobie. Natomiast do stworzenia industrialnej łazienki możemy wykorzystać stylowy szczotkowany czarny chrom lub szczotkowany brąz i zestawić je z betonową ścianą lub surowym, drewnianym blatem. To od nas zależy, jaki klimat i styl wprowadzimy do wnętrza.

Ponadto, wszystkie baterie hansgrohe zostały wyposażone w przyjazne środowisku funkcje, które nie tylko dbają o planetę, ale również pomagają nam oszczędzać! Warta uwagi jest szczególnie system CoolStart. W standardowych bateriach, gdy uchwyt ustawiony jest w pozycji środkowej, natychmiast włącza się pompa lub podgrzewacz wody. W bateriach hansgrohe wyposażonych w system CoolStart jest inaczej – najpierw płynie woda zimna.

Kampania #ComeAsYouAre celebruje naszą różnorodność, ale także różnorodność rozwiązań i trendów, które pomagają lepiej wyrazić siebie, swoje potrzeby i swój unikatowy styl. A czy nie o to w życiu chodzi?

Więcej o produktach hansgrohe i kampanii #ComeAsYouAre na stronie https://www.hansgrohe.pl/createasyouare

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021