Systemy zintegrowane Falmec. Komfort podczas gotowania w stylowej formie

2021-04-01 15:03 Barbara Ruppel
systemy zintegrowane Falmec
Autor: materiały prasowe Falmec

Zintegrowane systemy gotowania to urządzenia, które łączą w sobie funkcję płyt indukcyjnych i okapów kuchennych. Projektując najnowszą kolekcję minimalistycznych i ergonomicznych systemów zintegrowanych, specjaliści marki Falmec wykorzystali całą swoją wiedzę w zakresie oczyszczania powietrza. Efekt? Najnowocześniejsza technologia, która podąża za aktualnymi trendami i stylem życia.

Zintegrowane systemy gotowania

Systemy filtrujące w zintegrowanych systemach gotowania Falmec zostały wyposażone w wydajne silniki, które są niezwykle ciche i gwarantują doskonałą wydajność. Zastosowana w wersji filtrującej unikalna technologia Falmec Carbon.Zeo pozwala na skuteczne wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów i znaczne zmniejsza wilgotność, powstającej w wyniku wytwarzania oparów kuchennych

Flap System, to system klap, który został zaprojektowany tak, aby poprawić aerodynamikę napływającego powietrza i zwiększyć prędkości pochłaniania oparów, które wciągane są w dół, a nie w górę, tak, jak w tradycyjnych okapach. Po zakończonej pracy klapy zamykają się i całkowicie znikają. Powierzchnia robocza płyty staje się jednolita i jednorodna, a część funkcjonalna zostaje ukryta.

W skład najnowszej linii systemów zintegrowanych Falmec wchodzą modele:

Szczególnie warto wspomnieć o dwóch pierwszych systemach - Quantum i Modula.

System zintegrowany PIANO marki Falmec
Autor: materiały prasowe Falmec System zintegrowany PIANO marki Falmec

Quantum. Technologiczna elegancja

Quantum to niepodzielny element w całym tego słowa znaczeniu. Odzwierciedlenie elegancji, minimalizmu i praktyczności użytkowania. Centralna strefa zasysania została wykończona delikatną stalową ramką w kolorze czarnym. Eleganckie obramowanie obszaru gotowania, dopasowuje się w każde otoczenie przestrzeni kuchennej.

Zaprojektowana tak, aby zagwarantować maksymalną skuteczność i praktyczność. Quantum w trybie "automatycznym" reguluje prędkość pochłaniania oparów w zależności od rzeczywistych potrzeb. Element zasysający składa się z dwóch otwierających się automatycznie klap, optymalizuje aerodynamikę napływającego powietrza i poprawia wydajność pochłaniania, jednocześnie umożliwiając łatwą konserwację i czyszczenie.

Dlaczego warto zdecydować się na system zintegrowany Falmec Quantum?

1. Elegancja i praktyczność. Jednorodność kolorystyczna materiałów na całej powierzchni płyty została osiągnięta, dzięki zastosowaniu systemu pochłaniania wyposażonemu w szklane klapy, które całkowicie harmonizują się ze strefą gotowania. Zastosowany materiał umożliwia łatwą konserwację i czyszczenie.

2. Skuteczny i cichy. Mocny i wydajny silnik w połączeniu z badaniami nad przepływem powietrza i zastosowanie materiałów izolujących, pozwala uzyskać najlepszą wydajność pochłaniania, przy minimalnym hałasie.

3. Łatwa instalacja i minimalne ograniczenia. Gotowanie i pochłanianie oparów zamknięte w jednym urządzeniu, które łatwo można zainstalować. Tylny system odprowadzania oparów pozwala na maksymalne wykorzystanie głębokości szafki meblowej.

System zintegrowany QUANTUM marki Falmec
Autor: materiały prasowe Falmec System zintegrowany QUANTUM marki Falmec

4. Doskonałe filtrowanie z technologią Carbon.Zeo. W wersji filtrującej zastosowanie zeolitu w technologii Carbon.Zeo zapewnia doskonałą redukcję zapachów i wilgoci pochodzącej z oparów kuchennych.

5. Tryb automatyczny. W trybie automatycznym Quantum reguluje automatycznie moc pochłaniania, w zależności od rzeczywistych potrzeb, gwarantując zawsze odpowiedni stosunek pomiędzy zużyciem energii i mocą zasysania.

6. Flex surface. Dzięki technologii „Flex surface” indukcja działa równomiernie na całej powierzchni gotowania. Pola można odpowiednio połczyć, co gwarantuje maksymalną wszechstronność i możliwość użytkowania garnków różnych typów i rozmiarów.

System zintegrowany QUANTUM marki Falmec
Autor: materiały prasowe Falmec System zintegrowany QUANTUM marki Falmec

Modula. Doskonałość i modułowość

Sama nazwa tego systemu doskonale odzwierciedla ogólną koncepcję projektu: modułowy zintegrowany system gotowania i pochłaniania, dający możliwość konfiguracji zgodnie ze naszymi potrzebami. Produkt posiada wiele wersji, to efekt połączenia różnych sposobów gotowania i elementów zasysających. Całość otoczona została stalową ramką, która ułatwia instalację i czyszczenie, a jednocześnie zapewnia całkowitą integrację z blatem roboczym.

Dlaczego warto wybrać zintegrowany system Falmec Modula?

1. Modułowość i wyjątkowość. Koncepcja modułowości u podstawy projektu „Modula” odpowiada na różne potrzeby i zwyczaje w kuchni. Oferuje wiele rozwiązań do gotowania zachowując przy tym cechy i zalety produktu zaprojektowanego jako unikalny i zdefiniowany element.

2. Całkowita integracja i maksymalna liniowość. Okap jest w pełni zintegrowany z blatem dzięki ramce ze stali nierdzewnej, która otacza poszczególne moduły gotowania. System automatycznych klap sprawia, że po ich zamknięciu płyta jest całkowicie płaska – bez widocznych połączeń i elementów wystających.

System zintegrowany MODULA marki Falmec
Autor: materiały prasowe Falmec System zintegrowany MODULA marki Falmec

3. Flex surface. Dzięki technologii „Flex surface” indukcja działa równomiernie na całej powierzchni gotowania. Pola można odpowiednio połączyć co gwarantuje maksymalną wszechstronność i możliwość użytkowania garnków różnych typów i rozmiarów.

4. Szlachetne materiały. Modula składa się z elementów ze szkła ceramicznego i stali, które nadają jej geometryczny i surowy, ale zarazem elegancki wygląd. Ramka i klapy systemu pochłaniania wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej (AISI 304) o satynowym wykończeniu Scotch Brite: to gwarancja odporności na każdy test oraz jakość na wiele lat, wynikająca z nienagannego wykonania każdego detalu.

5. Skuteczny i cichy. Mocny i wydajny silnik bezszczotkowy w połączeniu z badaniami nad przepływem powietrza i zastosowanie materiałów izolujących, pozwala uzyskać najlepszą wydajność pochłaniania, przy minimalnym hałasie.

6. Doskonałe filtrowanie z technologią Carbon.Zeo. W wersji filtrującej zastosowanie zeolitu w technologii Carbon.Zeo zapewnia doskonałą redukcję zapachów i wilgoci pochodzącej z oparów kuchennych.

System zintegrowany MODULA marki Falmec
Autor: materiały prasowe Falmec System zintegrowany MODULA marki Falmec

Płyty indukcyjne. Najlepsze połączenie w kuchni

Falmec proponuje nową kolekcję płyt indukcyjnych, które zostały zaprojektowane tak, aby połączyć nowoczesny design z funkcjonalnością i maksymalnie wykorzystać właściwości okapów. Ogromna precyzja w zarządzaniu temperaturami, szybkość w osiągnięciu perfekcyjnego stopnia gotowania i idealne wymiary płyty to tylko niektóre z licznych zalet produktów oferowanych przez markę Falmec.

Dialogue System

Dialogue System umożliwia kontrolowanie różnych funkcji okapu bezpośrednio z poziomu płyty indukcyjnej, w którą zostało wbudowane sterowanie sensorowe. Komunikacja pomiędzy okapem i płytą odbywa się przy wykorzystaniu fal radiowych i nie wymaga instalacji w okapie dodatkowych urządzeń odbierających. Dialogue System współpracuje ze wszystkimi okapami Falmec, które mogą być sterowane za pomocą pilota.

Więcej o systemach zintegrowanych Falmec na stronie https://www.falmecpolska.pl.

System zintegrowany SINTESI marki Falmec
Autor: materiały prasowe Falmec System zintegrowany SINTESI marki Falmec

NOWY NUMER

W kwietniowym numerze M jak Mieszkanie szykujemy się do Wielkanocy. Porządki? Gotowanie? Nie tym razem. Tegoroczne święta witamy pięknie udekorowanym domem.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Kwiecień 2021