Rodzina Vestfrost Art Collection właśnie się powiększyła o dwa nowe modele. Lodówki z portretami Fridy Kahlo i Fryderyka Chopina będą hitem tego sezonu

2021-09-02 11:58 Materiał sponsorowany
vestfrost chopin
Autor: materiały prasowe

Jeśli szukasz niebanalnego rozwiązania do kuchni, uwielbiasz sztukę, żywe kolory i AGD w stylu retro – gwarantujemy, że w lodówkach serii Vestfrost Art Collection zakochasz się od razu. Nowoczesne urządzenie o duńskim rodowodzie ozdobione pracami polskiej malarki to połączenie, obok którego nie da się przejść obojętnie! Do grona trzech kultowych już modeli marki w tym roku dołączyły dwa nowe.

A jak to się zaczęło... Lodówka, która zainspirowała Vestfrost Art Collection

Lodówki Art Collection marki Vestfrost to trzy modele inspirowane stylem retro, które zostały ozdobione portretami wybitnych postaci świata sztuki, muzyki i kulinariów. Połączenie modnego kształtu lodówek retro z barwnymi, inspirowanymi pop-artem i impresjonizmem portretami autorstwa Urszuli Clarise to stylistyczny strzał w dziesiątkę.

Wszystko zaczęło się od 28. Finału WOŚP. To właśnie wtedy Vestfrost i Urszula Clarise po raz pierwszy połączyli siły, by stworzyć lodówkę, której licytacja wspomoże Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W ten sposób powstało prawdziwe dzieło sztuki – niebieska lodówka retro ozdobiona rysunkiem rakiety i gwiazd. Niedługo po tym, współpraca Marki Vestfrost i Urszuli Clarise zaowocowała kolejnym projektem – i tak narodziła się seria Vestfrost Art Collection.

Frida
Autor: materiały prasowe Vestfrost
chopin
Autor: materiały prasowe Vestfrost

Vestfrost Art Collection - seria liczy już 5 modeli

Jako tło początkowo wybrano 3 lodówki retro w kolorach: czerwonym, pomarańczowym i niebieskim. Malarka następnie ozdobiła je kipiącymi energią portretami. Połączenie stylu retro z intensywnymi kolorami i charakterystycznym stylem artystki dało imponujący efekt.

W ostatnim czasie kolekcja została uzupełniona o 2 nowe modele: pomarańczową lodówkę z portretem malarki Fridy Kahlo oraz czarną przedstawiającą Fryderyka Chopina, jednego z najważniejszych polskich pianistów i kompozytorów. Urzekająca pozytywną energią lodówka z Fridą to pierwszy model dedykowany kobiecie. Wersja z Chopinem stanowi z kolei element większej kampanii komunikacyjnej Vestfrost. Od niedawna, portret Chopina autorstwa Urszuli Clarise, będący inspiracją dla stworzenia najnowszego modelu lodówki z serii Art Collection, oraz nowy model lodówki można oglądać również w Business Lounge Polonez na terenie lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Ale chłodziarko-zamrażarki Vestfrost Art Collection to nie tylko estetycznie atrakcyjne urządzenia – ich wyposażenie spełnia najwyższe standardy i wykorzystuje najnowocześniejsze technologie.

Wybierz idola do swojej kuchni

Wybierając chłodziarkę z serii Vestfrost Art Collection możemy zdecydować się na model:

  • czerwony (VR-FB373-2E0RD) z portretem ikony muzyki, Davida Bowie,
  • pomarańczowy (VR-FB373-2E0OR) z portretem artysty Salvadora Dali,
  • niebieski (VR-FB373-2E0BU) z portretem wybitnego szefa kuchni i restauratora Anthony'ego Bourdain.
  • pomarańczowy (VR-FB373-2E0OR) z portretem malarki Fridy Kahlo,
  • czarny (VR-FB373-2E0BM) z portretem kompozytora i pianisty Fryderyka Chopina.

Przy tworzeniu kolekcji wykorzystano kultowe modele pochodzące z serii More than Retro, łączące klasyczny styl z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Wolnostojące lodówki Vestfrost Art Collection mogą być ozdobą naszego mieszkania, ale również dobrze będą prezentować się np. w restauracjach, biurach i lokalach użytkowych. Każda z chłodziarko-zamrażarek Vestfrost Art Collection mierzy 190 cm i może pomieścić 324 litry (230 l w chłodziarce i 94 l w zamrażarce).

Podobnie jak pozostałe modele lodówek Vestfrost, także i ta kolekcja wyposażona jest w innowacyjną technologię No Frost Multi, która zapobiega tworzeniu i osadzaniu się szronu na półkach i produktach spożywczych, a także równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po całym wnętrzu. No Frost Multi błyskawicznie usuwa ciepłe powietrze z wnętrza urządzenia i nadmuchuje chłodne, co ma szczególne znaczenie dla ochrony żywności – zwłaszcza, gdy często otwieramy i zamykamy drzwi lodówki.

Ponadto, w lodówkach Vestfrost Art Collection zastosowano system Ion Tech, który rozprowadza po wnętrzu urządzenia jony ujemne, neutralizując nieprzyjemne zapachy i oczyszczając powietrze.

Z nieprzyjemnymi zapachami w szufladach chłodziarki walczy natomiast filtr Maxi Fresh, który eliminuje etylen uwalniany przez owoce i warzywa podczas ich dojrzewania. Oprócz neutralizacji przykrych zapachów filtr wydłuża świeżość i żywotność owoców oraz warzyw znajdujących się w szufladach.

Chłodziarko-zamrażarki Vestfrost Art Collection wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED są sterowane elektronicznie. Liczne półki, szuflady, pojemniki i uchwyty na butelki ułatwiają organizację i przechowywanie produktów w lodówce. Na szczególną uwagę zasługuje składana półka teleskopowa, po złożeniu której możemy bez problemu schować do chłodziarki wysoki garnek lub karton.

Produkty z serii Vestfrost Art Collection to prawdziwa gratka dla miłośników sztuki, dobrego designu i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Więcej o serii Vestfrost Art Collection na stronie https://vestfrosthome.eu/

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021