Nowe pole działania. Akcesoria kuchenne, dzięki którym zlewozmywak może przejąć część funkcji blatu

2022-06-15 6:59 Materiał partnerski
Akcesoria zlewozmywakowe FRANKE ALL-IN
Autor: FRANKE, materiały prasowe wszystko w porządku Na szynie w komorze zlewozmywaka można zamontować wkładki ociekowe (szare) czy pojemnik (jasny), ale także deskę do krojenia. Krojenie czy szatkowanie nie musi już rodzić ryzyka, że sok albo drobiny owoców czy warzyw rozprysną się po całej kuchni.

Zlewozmywak coraz rzadziej służy nam do mycia naczyń, przejmuje za to od blatu kluczowe etapy przygotowania posiłków. Można tu nie tylko odcedzić makaron czy ziemniaki albo sparzyć pomidory! Prace kuchenne stają się łatwiejsze, szybsze i bezpieczniejsze, gdy udział w nich biorą nowoczesne akcesoria kuchenne. Kompleksową propozycję przynosi nowy zestaw ALL-IN firmy Franke.

Uniwersalny zestaw akcesoriów kuchennych ALL-IN oferowany jest w trzech wariantach. W wersji podstawowej otrzymujemy teleskopową szynę do montażu pozostałych modułów, dużą wkładkę ociekową oraz deskę do krojenia. ALL-IN Plus obejmuje dodatkowo silikonową matę, która służy jako podkładka pod gorące garnki i praktyczny ociekacz. Wariant Premium jest bogatszy o mały ociekacz, naczynie z drewnianą pokrywką oraz pojemnik do przechowywania całego zestawu. Warto podkreślić, że akcesoria z zestawu ALL-IN wyjątkowo łatwo jest utrzymać w czystości. Sprzyjają temu i kształty wolne od szpar czy załomów, i materiały: stal nierdzewna, drewno bambusowe oraz tworzywa wykorzystujące antybakteryjną technologię Sanitized.

Akcesoria zlewozmywakowe FRANKE ALL-IN
Autor: FRANKE, materiały prasowe

Teleskopową szynę z zestawu ALL-IN można zamontować zarówno w poprzek, jak i wzdłuż niemalże dowolnego zlewozmywaka. Zarówno nowo kupionego, jak i istniejącego, stalowego, granitowego czy ceramicznego, również o mniej typowym kształcie (z wyjątkiem koła lub owalu). Trzeba tylko zwrócić uwagę na jego wymiary – szyna rozciąga się do maksymalnie 54 cm.

Akcesoria kuchenne, dzięki którym zlewozmywak może przejąć część funkcji blatu
Katarzyna Niezabitowska-Baj
Katarzyna Niezabitowska-Baj
PR & Event Manager, Franke Polska

Aby zlewozmywak przejął część funkcji blatu kuchennego

Pani Katarzyno, dlaczego warto mieć taki zestaw?

Uniwersalne akcesoria kuchenne do użytku w zlewozmywaku przejmują część funkcji blatu, a tym samym znacznie poszerzają strefę roboczą kuchni. To szczególnie cenne przy mniejszych metrażach, ale nie tylko. Co równie ważne, ALL-IN sprawia, że przygotowywanie posiłków staje się łatwiejsze, szybsze i bezpieczniejsze.

W jaki sposób akcesoria ALL-IN ułatwiają pracę?

Po pierwsze pozwalają prowadzić prace w przestrzeni dotąd nie dość wykorzystywanej. Po drugie zapewniają stabilne oparcie. Nie ma obawy, że podczas odcedzania makaronu albo szatkowania warzyw wkładka ociekowa albo bambusowa deska spadną na dno zlewozmywaka, co przy tradycyjnych rozwiązaniach niekiedy się zdarzało. Poza tym znacznie upraszczają sprzątanie – obierki i okruchy spadają na dno zlewozmywaka, można je więc łatwo zebrać albo rozdrobnić w młynku.

Jakim funkcjom służą poszczególne elementy?

Projektanci zestawu starali się odpowiedzieć na codzienne potrzeby użytkowników, dlatego moduły ALL-IN Franke mają charakter multifunkcyjny. Wkładki ociekowe są odpowiednie do mycia oraz osączania owoców i warzyw, ale także do sparzania pomidorów czy odlewania makaronu lub ziemniaków. Na silikonowej macie można postawić gorącą patelnię lub mokre naczynia. Strzałki pokażą, którą stroną skierować ją do zlewu, by woda łatwo spływała. Naczynie z pokrywką pozwala zebrać prosto z deski pokrojone na niej warzywa i odłożyć je na bok lub schować do lodówki, albo z kolei zgromadzić i w prosty sposób usunąć odpadki. Po więcej szczegółów oraz po praktyczne podpowiedzi zapraszam na stronę franke.pl.

Akcesoria zlewozmywakowe FRANKE ALL-IN
Autor: FRANKE, materiały prasowe
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022