Lodówka z szufladą próżniową. Ciesz się świeżością swojej żywności nawet do 8 razy dłużej

2021-06-01 7:46 Materiał sponsorowany Barbara Ruppel
Lodówka Haier
Autor: materiały prasowe Haier

Idealna lodówka powinna być nie tylko pojemna i energooszczędna, ale również zapewniać przechowywanym w niej produktom najlepsze warunki i jak najdłuższą świeżość. Takimi cechami oznacza się chłodziarko-zamrażarka premium z serii F+ HFF-750CGBJ. Produkt marki Haier został wyposażony w najnowsze technologie i jako jedyny na rynku posiada szufladę próżniową Antioxidant Zone, dzięki której żywność zachowuje świeżość nawet 8 razy dłużej. Ale to nie wszystko. Sprawdźmy, co jeszcze oferuje 5-drzwiowa lodówka HFF-750CGBJ.

Dłuższa świeżość produktów

Tlen znacznie przyspiesza psucie się żywności. Jego obecność powoduje między innymi jełczenie tłuszczów, zmianę smaku i zapachu produktów, utlenianie witaminy C, E i beta-karotenu, a także rozwój pleśni. Niestety, nawet niskie temperatury w lodówkach nie są w stanie uchronić żywności przed psuciem, choć mogą spowolnić ten proces. Najskuteczniejszym sposobem na zatrzymanie psucia się produktów spożywczych jest przechowywanie próżniowe. Ta metoda nie tylko maksymalnie spowalnia procesy utleniania, ale również chroni pożywienie przed działaniem szkodliwych bakterii.

Zainspirowani technologią próżniową, specjaliści marki Haier wyposażyli lodówkę HFF-750CGBJ w specjalną szufladę próżniową Antioxidant Zone. Przechowywana w niej żywność jest zabezpieczona i zachowuje świeżość nawet 8 razy dłużej*! Szuflada Antioxidant Zone wykorzystuje pompę próżniową oraz specjalny filtr, minimalizując ilość powietrza w komorze, a tym samym spowalniają procesy utleniania. W ten sposób możemy cieszyć się świeżością wędlin, serów, owoców czy warzyw znaczniej dłużej.

*Zgodnie z certyfikatem VDE N° ID.40048642

Lodówka Haier
Autor: materiały prasowe Haier

99.9% mniej bakterii, 100% świeżości

O jakość i świeżość żywności w lodówce Haier z serii F+ HFF-750CGBJ dba nie tylko szuflada próżniowa. Urządzenie posiada również innowacyjny system antybakteryjny ABT®. Płytka z dwutlenku tytanu umieszczona na szczycie kolumny z oświetleniem oraz światło ultrafioletowe usuwają nawet do 99.9% bakterii wewnątrz lodówki. 

Ale to nie koniec jej zalet. Warto wspomnieć także o technologii Total No Frost, która zapobiega powstawaniu szronu wewnątrz lodówki. Dzięki specjalnej osłonie ciepłe powietrze nie przedostaje się do wnętrza urządzenia i nie odkłada się jako uciążliwy szron i lód. Technologia Total No Frost chroni zamrożoną żywność i minimalizuje straty energii.

Wygodnie i oszczędnie

Ile energii jesteśmy w stanie zaoszczędzić, stając się właścicielami lodówki Haier serii F+ HFF-750CGBJ? Innowacyjna konstrukcja urządzenia pozwala nam zaoszczędzić nawet 30% energii! To przede wszystkim zasługa ergonomicznych szuflad, które zapobiegają stratom zimnego powietrza, gdy drzwi lodówki są otwarte. Budowa i mechanizm szuflad zapewniają szybki i łatwy dostęp do zamrożonej żywności i - co bardzo istotne - dużo lepszy widok ich zawartości. 

Lodówka Haier
Autor: materiały prasowe Haier

Cicha i wydajna praca

Wybierając lodówkę, zwłąszcza gdy nasza kuchnia jest otwarta na salon, szukamy urządzenia, które nie będzie zakłócać naszego spokoju głośną pracą. W przypadku lodówki Haier z serii F+ HFF-750CGBJ nie musimy się tym martwić, ponieważ model jest wyjątkowo cichy i co więcej, efektywny ekonomicznie.

Za prawie bezgłośną pracę lodówki odpowiada kompresor inwerterowy, który zmniejsza wibracje w urządzeniu, zapewnia szybsze chłodzenie i energetyczną wydajność. Kompresor, w który wyposażone są lodówki z serii F+ objęty jest 15-letnią gwarancją!

Lodówka Haier
Autor: materiały prasowe Haier

Funkcjonalność przede wszystkim

Lodówka Haier z serii F+ HFF-750CGBJ wyróżnia się na tle innych tego typu produktów również pod względem wizualnym i estetycznym. Jej 5-drzwiowa konstrukcja daje szerokie możliwości chłodzenia produktów spożywczych. Sama lodówka ma wysokość 190 cm, szerokość 83 cm i pojemność: 255 litrów w chłodziarce oraz 165 litrów w zamrażarce. 

Konstrukcja lodówki zapewnia komfortowe użytkowanie i wygodny dostęp do jej wnętrza: za górnymi drzwiami kryje się pojemna chłodziarka, poniżej zamrażarka, a obszerna szuflada na samym dole to strefa My Zone, w której możemy dostosować temperaturę chłodzenia od -3 do +5 stopni.

Natomiast Switch Zone umożliwia ustawianie temperatury od -20 do + 5°C, dzięki czemu przestrzeń ta może być zarówno zamrażarką jak i lodówką. Urządzenie posiada również automatyczną kostkarkę z wygodnym dozownikiem. 

Kolejnym udogodnieniem w lodówkach serii F+ jest system dotykowego oświetlenia ledowego Daylight. Ściana LED oświetla zawartość lodówki, dzięki czemu każdy, nawet najmniejszy róg wewnątrz urządzenia jest doskonale widoczny przez cały czas. Funkcja Daylight oświetla wnętrze lodówki miękkim i przyjaznym dla oczu światłem. 

Lodówka Haier
Autor: materiały prasowe Haier

Intuicyjna technologia

Czym jeszcze może pochwalić się lodówka Haier z serii F+ HFF-750CGBJ? Za pomocą cyfrowego wyświetlacza dotykowego możemy z łatwością zmieniać ustawienia lodówki np. temperaturę lub inne parametry - i to bez potrzeby otwierania drzwi. Ciekawym rozwiązaniem są czujniki obecności człowieka w pobliżu chłodziarki. Gdy tylko lodówka wyczuje naszą obecność, automatycznie włączy i podświetli panel sterowania.

Wewnątrz lodówki natomiast znajdziemy inteligentne czujniki Fresher Sensors, umieszczone na każdej półce, które wykrywają zmiany temperatury i w razie potrzeby rozprowadzają chłodne powietrze do konkretnych obszarów wewnątrz urządzenia. W ten sposób jesteśmy w stanie uniknąć niepotrzebnych wahań temperatur i strat energii, spowodowanych częstym otwieraniem i zamykaniem drzwi lodówki. 

Lodówka Haier
Autor: materiały prasowe Haier

Nowoczesny i stylowy design

Lodówkę z serii F+ bez problemu dopasujemy do linii frontu mebli kuchennych, dzięki specjalnemu zawiasowi, który umożliwia całkowite otwarcie drzwi lodówki do 90°. Takie rozwiązanie pozwala ustawić urządzenie w odstępie jedynie 2 cm od bocznych ścianek kuchennej zabudowy (inne lodówki potrzebują przynajmniej 5 centymetrów odstępu!). Lodówkę z serii F+ możemy więc ustawić tak naprawdę w każdym miejscu w kuchni bez obaw, że dostęp do jej wnętrza będzie utrudniony.

Warto również powiedzieć kilka słów o eleganckim wyglądzie urządzenia Haier. Lodówka serii F+ w kolorze głębokiej czerni w szkle charakteryzuje się minimalistycznym i stylowym designem. Bez problemu wpasuje się w wystrój większości współczesnych kuchni, wprowadzając do nich wyjątkowy klimat luksusu. 

Lodówka Haier
Autor: materiały prasowe Haier
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021