Kuchnia ogrodowa CANA. Gotowanie na świeżym powietrzu nigdy nie było przyjemniejsze!

2020-07-03 13:27 Materiał sponsorowany Barbara Ruppel
Kuchnia ogrodowa CANA
Autor: materiały prasowe CANA Concept Kuchnia ogrodowa to komfortowa i wygodna opcja, zwłaszcza podczas przyjęć na świeżym powietrzu czy pokazów livecookingu

Letnie miesiące to doskonały czas na rozpalenie ogrodowego grilla. Aromatyczne mięsa, ryby i warzywa przygotowane na ruszcie to smak, jakiemu mało kto jest w stanie się oprzeć. A gdyby tak przenieść cały proces przygotowywania grillowanych potraw na zewnątrz bez potrzeby kursowania między kuchnią a ogrodem? Teraz jest to możliwe dzięki kompleksowym kuchniom ogrodowym CANA Concept. Jakie są zalety takich kuchni? W co są wyposażone? Sprawdzamy.

Zalety kuchni ogrodowych

W 2017 roku firma CANA Concept, wychodząc naprzeciw potrzebom Polaków coraz chętniej gotujących na świeżym powietrzu, stworzyła serię kompleksowych, w pełni wyposażonych kuchni ogrodowych. Wykonane z najtrwalszych materiałów i odporne na zmienne warunki atmosferyczne z kuchni CANA można korzystać przez okrągły rok. Dlaczego warto zamienić trójkołowego grilla na kuchnię ogrodową?

 

Kuchnia ogrodowa CANA Concept
Autor: materiały prasowe CANA Concept Kuchnie ogrodowe CANA mogą być wykorzystywane podczas imprez plenerowych, caterignowych, a także pokazów livecookingowych

Tradycyjne grille zapewniają tylko przestrzeń do termicznej obróbki mięs, ryb i warzyw. By przynieść dodatkowe przyprawy, kolejną porcję jedzenia czy sztućce gospodarz jest zmuszony cały czas kursować między ogrodem a kuchnią. W przypadku kuchni ogrodowych nie ma takiej potrzeby - wszystko jest na miejscu. Kuchnie ogrodowe CANA wyposażone są nie tylko w ruszt, ale również blat roboczy, umywalkę z dopływem wody, lodówkę, płytę indukcyjną lub palniki gazowe, chłodziarkę do wina, frytkownicę, a nawet zmywarkę. Ponadto, każda kuchnia ogrodowa CANA posiada szafki i półki, w których można schować produkty przydatne podczas gotowania. Mając wszystko pod ręką, możemy brać czynny udział w przyjęciu. Kuchnia ogrodowa przydaje się również do pokazów livecookingowych, imprez plenerowych i cateringowych. Dzięki swojemu wyposażeniu możemy w zaciszu swojego ogrodu ugotować bigos, upiec rybę czy mięso nie narażając pozostałych domowników na intensywne zapachy dobiegające z kuchni. 

Kuchnia ogrodowa CANA Style
Autor: materiały prasowe CANA Concept Linia CANA Style to kwintesencja szyku i elegancji. Oprócz stali nierdzewnej do jej produkcji wykorzystano włoską ceramikę i egzotyczne gatunki drewna

Kuchnia ogrodowa dostosowana do indywidualnych potrzeb

Marka CANA Concept wypuściła dotychczas dwie linie kuchni ogrodowych: CANA Classic i CANA Style. Otwarta, modułowa kuchnia CANA Classic wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej dostosowana jest do trudnych warunków, jakim musi sprostać tego typu konstrukcja. CANA Classic oparta jest na ażurowej konstrukcji, sprawia wrażenie lekkiej, subtelnej, łatwo dostępnej. Wyposażona w umywalkę z dopływem wody, przestrzeń do przygotowywania posiłków i półki, które pełnia również funkcję tac, kuchnia ogrodowa CANA Classic zapewnia wygodę i wysoki komfort użytkowania.

CANA Style wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej została wzbogacona o włoską ceramikę i egzotyczne gatunki drewna. Materiały te wykazują dużą odporność na warunki atmosferyczne, dlatego z kuchni CANA Style można bez obaw korzystać przez cały rok. Kuchnia CANA Style cechuje się pięknym, eleganckim wyglądem i szlachetną, monolityczną bryłą. Marka CANA Concept oferuje kuchnie ogrodowe jako gotowe konfiguracje lub modele tworzone indywidualnie, dostosowane do potrzeb klientów. Więcej na www.canaconcept.com.