FRANKE ALL-IN, czyli extraorganizer: przyjemna praca w kuchni

2022-06-07 14:38 Materiał sponsorowany
FRANKE ALL-IN
Autor: Franke, materiały prasowe Duet doskonały Wygodny, odporny na uszkodzenia zlewozmywak oraz nowoczesną baterię docenimy każdego dnia podczas zwykłych kuchennych prac. Dodatkowe wyposażenie, jak sita, ociekacze czy deska do krojenia, to bonus dla każdego użytkownika. Specjalnie zaprojektowane akcesoria do zlewozmywaka przydadzą się bez względu na wielkość blatu, w jakim jest osadzony.

Codzienny rytuał przyrządzania posiłków, a nawet prozaiczne sprzątanie po kulinarnych eksperymentach oraz przechowywanie jedzenia wchodzą teraz na wyższy poziom! Wybierz zestaw FRANKE ALL-IN w najlepszym dla siebie wariancie. Do wyboru są aż trzy! Czym się różnią? Sprawdź!

Dzięki sprytnym, prostym, ale doskonale przemyślanym rozwiązaniom wykonywane każdego dnia prace w kuchni staną się łatwiejsze i przyjemniejsze. Sprawią też, że poświęcany im czas będzie krótszy. Większość czynności podczas przyrządzania posiłków oraz sprzątania po nich odbywa się przy zlewozmywaku. Warto więc zaopatrzyć się w utensylia je ułatwiające.

Można osobno kupować i kompletować różne sitka, ociekacze, nakładki itp., ale można też od razu zdecydować się na gotowy zestaw zaprojektowany z dbałością nie tylko o użyteczność, ale także estetykę oraz jakość. Wtedy zyskamy gwarancję, że wszystko do siebie będzie idealnie pasowało, co usprawni nie tylko prace, lecz także przechowywanie (zasada „jedno w drugim” itp.), całość będzie się efektownie prezentowała i – co nie mniej ważne – posłuży nam wiele lat.

RADY EKSPERTA
Monika Dembowska, Franke Polska
Monika Dembowska
Marketing Manager, Franke Polska

Urządzenia kuchenne są stale udoskonalane, aby ułatwić nam gotowanie, przechowywanie żywności i sprzątanie kuchni. Ponieważ 60% prac kuchennych odbywa się przy zlewozmywaku, to pojawiające się tam udogodnienia są przydatne szczególnie. W tym celu stworzono modułowy organizer All-In, który pasuje do wszystkich zlewozmywaków o szerokości do 54 cm. Zależnie od wersji (Standard, Plus, Premium) składa się z trzech, czterech albo ośmiu akcesoriów, które można ze sobą łączyć. Są one utrzymane w eleganckiej, neutralnej kolorystyce: szarości i drewna, więc z powodzeniem wpiszą się w rozmaite aranżacje, od klasycznych po nowoczesne. Wykonane są z trwałych materiałów i zabezpieczone technologią Sanitized, która ogranicza rozwój wszelkich drobnoustrojów i mikroorganizmów. Innowacyjny All-In odpowiada współczesnemu stylowi życia, co zapewniło mu prestiżową nagrodę Red Dot 2022.

All-In Standard

Zestaw zawiera szynę teleskopową, bambusową deskę do krojenia oraz dużą wkładkę ociekową zabezpieczoną technologią Sanitized ograniczającą rozwój bakterii i drobnoustrojów.

Wykonaną ze stali szlachetnej szynę teleskopową łatwo jest dopasować do szerokości zlewozmywaka. Można na niej oprzeć wkładkę ociekową i przepłukać warzywa czy zebrać obierki i zagospodarować odpady. Podczas sprzątania można z kolei ustawić we wkładce umyte szklanki czy kieliszki. Umieszczona na szynie bambusowa deska pozwala z kolei pokroić produkty bez brudzenia kuchennego blatu.

FRANKE ALL-IN
Autor: Franke, materiały prasowe
RADY EKSPERTA
Katarzyna Niezabitowska-Baj
Katarzyna Niezabitowska-Baj
PR & Event Manager, Franke Polska

Z organizerem All-In można pokroić i posiekać składniki, osuszyć warzywa i owoce, łatwiej posprzątać kuchnię, a nawet przechować żywność w lodówce. To wszystko jest możliwe dzięki modułowym akcesoriom do zlewozmywaka. All-In zamieni go w wygodne i wyjątkowo stylowe stanowisko pracy. Szyna teleskopowa dostosowuje swój rozstaw do każdego zlewozmywaka o szerokości do 54 cm. Pasują do niej wkładki ociekowe i wygodne pojemniki, jak również deska do krojenia. Zestaw uzupełniają: silikonowa mata ociekowa i pojemnik do przechowywania, w którym pomieszczą się wszystkie części zestawu. Organizer pozwala szybko i wygodnie przygotować półprodukty do nawet najbardziej skomplikowanych dań. All-In jest zaprojektowany tak, aby zaoszczędzić czas i miejsce, a przede wszystkim elastycznie dopasowywać przestrzeń roboczą. Dzięki niemu prace kuchenne idą jak po maśle!

All-In Plus

Wersja obejmuje szynę teleskopową, bambusową deskę do krojenia, dużą wkładkę ociekową i odporną na wysoką temperaturę matę silikonową.

Można ustawiać na niej gorące garnki i patelnie. Karbowana powierzchnia maty pozwala również wykorzystać ją w roli ociekacza.

FRANKE ALL-IN
Autor: Franke, materiały prasowe

All-In Premium

Opcja ta obejmuje aż osiem akcesoriów przydatnych nie tylko przy przygotowywaniu posiłków i sprzątaniu, ale również służących do przechowywania żywności.

Obok obecnych w wersjach Standard i Plus akcesoriów pojawiają się jeszcze: mały pojemnik do przechowywania jedzenia z technologią Sanitized (bambusowa pokrywka koresponduje estetycznie z deską do krojenia), niewielka wkładka ociekowa oraz pojemnik do przechowywania wszystkich akcesoriów, w którym zmieszczą się pudełka, złożona mata silikonowa i bambusowa deska do krojenia.

Akcesoria zlewozmywakowe FRANKE ALL-IN
Autor: FRANKE, materiały prasowe wszystko w porządku Na szynie w komorze zlewozmywaka można zamontować wkładki ociekowe (szare) czy pojemnik (jasny), ale także deskę do krojenia. Krojenie czy szatkowanie nie musi już rodzić ryzyka, że sok albo drobiny owoców czy warzyw rozprysną się po całej kuchni.

Więcej na franke.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022