ZASADY KONKURSU

  1. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić dowolną liczbę swoich realizacji we wszystkich pięciu kategoriach. Spośród wszystkich zgłoszonych prac konkursowych jury wybierze najlepsze wnętrze w każdej kategorii.

  2. Zwycięzcy nagrodzonych projektów z każdej kategorii otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł oraz publikację projektu w magazynie „M jak mieszkanie” , a także w serwisie urzadzamy.pl.

  3. Swoje wyróżnienia przyznają magazyny „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „Moje Mieszkanie” (po jednym z wszystkich kategorii), nagrodą jest publikacja w każdym z magazynów.

  4. Wręczenie nagród i ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w trakcie uroczystej gali 23 listopada 2017.

  5. Dodatkowo 5 razy w trakcie trwania konkursu redakcje „M jak mieszkanie”, „Moje Mieszkanie”, „Dobre Wnętrze” i urzadzamy.pl wybiorą 10 najciekawszych wnętrz, na które użytkownicy serwisu będą mogli oddać głos. Zwycięzcą głosowania publiczności zostaje realizacja, która zebrała największą liczbę głosów. W każdym z głosowań jeden autor realizacji konkursowej otrzyma nagrodę – wyjazd do SPA dla dwóch osób. Spośród osób głosujących, które prześlą komentarz i uzasadnienie wyboru, zostanie wybranych 5 wypowiedzi. Autorzy najciekawszych otrzymają nagrody rzeczowe – zegarki marki Bering.

Masz problem? Nie wiesz, jak zgłosić realizację? Skontaktuj się z nami!

Anna Szeweluk

Sekretarz konkursu Urządzamy Wnętrze Roku

aszeweluk@grupazpr.pl

PARTNERZY KONKURSU