Na podłodze w łazience zastosowano płytki drewnopodobne. Efekt? Łudząco przypominają drewno i dodają nowoczesnej łazience mnóstwa przytulności.
Tylną ścianę prysznica i podłogę wyłożono płytkami imitującymi drewno, reszta ścian pokryta jest glazurą w kolorze mokrego betonu. Farbą w tym samym odcieniu pomalowano sufit. Wnętrze się co prawda optycznie obniżyło, ale za to nabrało przytulności.
Jasna i nowoczesna łazienka urządzona w stylu retro. Płytki drewnopodobne na podłodze współgrają kolorystycznie z elementami drewnianymi oraz ciepłymi kolorami geometrycznych wzorów.
Płytki drewnopodobne pozwalają spójnie połączyć dwa pomieszczenia dzięki jednakowej podłodze. W tym wnętrzu sypialnia harmonijnie przechodzi w łazienkę. Na podłodze - płytki imitujące ciemne, subtelnie postarzane drewno.
Podłoga z postarzanego drewna bądź pochodzącego z recyklingu to gorący trend wnętrzarski. Płytki drewnopodobne to przyjemna droga na skróty - efekt łudząco podobny, a z pominięciem czasochłonnej obróbki drewna.
W eleganckiej aranżacji kuchni wyróżniają się nie tylko ciemne meble, lecz także jasna podłoga. Wzór na płytkach perfekcyjnie imituje postarzane drewno.
Drewniana podłoga w kuchni wymaga dobrego zabezpieczenia przed wilgocią i zabrudzeniami. Płytki imitujące drewno gwarantują ten sam efekt dekoracyjny, a do ich pielęgnacji wystarczy tylko woda z detergentem.
Taka sama podłoga w całym domu? Czemu nie! Płytki drewnopodobne w salonie z powodzeniem zastąpią parkiet czy deski podłogowe. Takie same można ułożyć w intensywnie użytkowanym korytarzu.
Ciemna podłoga w salonie została wykonana z płytek drewnopodobnych. To świetne rozwiązanie w strefie kominka - materiał jest bowiem odporny na wysokie temperatury.