Rustykalna kuchnia
Harmonię w tej kuchni zachowano dzięki zestawieniu takich samych blatów kuchennych i szafek pod nimi. Rustykalne elementy: wiklina i zioła dodają uroku kuchni, a całość jest przytulna i sielska.
Źródło: Mariusz Bykowski
Wyspa z drewnem
Ta wyspa kuchenna pełni rolę stołu kuchennego i komody do przechowywania naczyń i akcesoriów kuchennych. Jasne drewno połączono tutaj z bielą, co dało ładny mebel. Wyspa stoi na wzorzystej podłodze, w towarzystwie morskich płytek.
Źródło: Maria Miklaszewska, Martyna Rudnicka
Kuchnia na poddaszu
Biała kuchnia na poddaszu z drewnianymi elementami urządzona została w modnym, skandynawskim stylu. Wyspa kuchenna ma taką samą budowe jak szafki z kuchenką, co tworzy spójny obraz. Przedłużeniem wyspy jest drewniany stół - miejsce spożywania posiłków.
Źródło: Mariusz Bykowski
Minimalistyczna wyspa
Nietypowa wyspa kuchenna posiada cienki blat, pozbawiony dolnej części. Dzięki temu zyskała na lekkości. Nie przytłacza kuchni, ma minimalistyczny, designerski charakter. Dobrano do niej dwa loftowe hokery.
Źródło: Mariusz Bykowski
Wysoka wyspa
Kuchnia została urządzona w eleganckim, angielskim stylu. Szary blat dobrze komponuje się z bielą. Wyspa mieści w sobie mnóstwo pojemnych szufek. Do wyspy dostawiono wyspokie, tapicerowane hokery, z opływowym siedziskiem.
Źródło: Jakub Pajewski
Czarno - biała kuchnia
Tonacja kuchni oscyluje wokół czerni i bieli. Ważnym elementem jest biała cegła na ścianie, na której zawieszono nietypowy element w kuchni - lustro. Podłoga w jodełkę została pomalowana na biało, co pogłębiło spójność stylizacji. Wyspa harmonizuje z szafką ze zlewem, będąc jednocześnie miejscem spożywania posiłków.
Źródło: Maria Miklaszewska, Martyna Rudnicka
Miętowa wyspa
Na tę uroczą kuchnię składa się miętowa wyspa kuchenna, łososiowe krzesło, wzorzyste płytki, biel i pastelowe dodatki. Nad wyspą góruje okrągły okap, będący elementem praktycznym i ładnym. Wyspa osadzona jest na pękatych nóżkach, co tworzy lekko odrealniony, bajkowy obraz.
Źródło: Mariusz Bykowski
Eko kuchnia
W tym wypadku wyspa jest przedłużeniem kuchennego blatu. Drewno blatu ma ciepły odcień, ładnie harmonizujący z kolorem podłogi. Front wyspy i szafek jest biały, pozbawiony uchwytów.
Źródło: Mariusz Bykowski
Biała wyspa
W tej kuchni otwartej na salon wyspa stanowi swoisty podział między pomieszczeniami. Biała, o formie kostki, masywma, ma skandynawski urok. Dobrze poczuje się w nowoczesnej kuchni, a jej neutralny charakter dobrze skomponuje się z wieloma kolorami.
Źródło: Mariusz Bykowski
Szara wyspa
Salon w tym mieszkaniu połączono z kuchnią, co sprawiło, że wnętrze wydaje się większe. W aranżacji wykorzystano industrialne elementy: cegłę, beton, które połączono z rustykalnymi: wikliną i białymi krzesłami. Warto zwrócić uwagę, że wyspa posiada miejsce na nogi, co czyni ją wygodnym miejscem spożywania posiłku.
Źródło: Mariusz Bykowski
Zamknij reklamę za s.
X
Zamknij reklamę
...