Wnętrze oświetlają spoty, rozmieszczone w regularnych odstępach na całym suficie, kinkiety, lampy wiszące nad stołem i lampa podłogowa. Tyle źródeł światła umożliwia dostosowanie jego natężenia do sytuacji; można zrobić np. pełną iluminację albo nastrojowy półmrok.
Między aneksem kuchennym a kątem wypoczynkowym przewidziano miejsce na jadalnię. Stoi w niej spory stół i krzesła z palisandru – drewna o pięknym rysunku słojów i barwie pięknie komponującej się z dębowym parkietem.
Ściana obok sofy ozdobiona jest, zaprojektowaną przez Małgorzatę Górską-Niwińską, kompozycją z pomalowanych na czarno listew różnej długości. To nawiązanie do uwielbiającego geometryczne wzory art déco.
Aneks kuchenny z zabudową w kształcie litery U zapewnia mnóstwo schowków i wygodne blaty robocze. Szafki zrobiono z dębowego forniru, a blaty z naturalnego kamienia. Nad płytą grzejną wisi dekoracyjny wyciąg wyspowy w kolorze pasującym do zainstalowanych w strefie dziennej lamp.
Ciąg roboczy zasłania ścianka w kształcie litery L.
W sypialni garderobę zasłania wąska ścianka z płyty MDF. Wyfrezowany wzór w stylu art déco pomalowano złotą farbą.
Szafki nocne zostały ozdobione utrzymanymi w tym samym stylu, ale prostszymi wzorami.
Również w łazience gospodarzy architektka wykorzystała ten sam złoty motyw. Udekorowano nim drzwiczki do szafki, którą zabudowano wnękę powstałą po zainstalowaniu podwieszonego sedesu. Złoty kolor powtarza się w oprawach lamp i na ramie lustra, które wisi nad umywalką, wpuszczoną w kamienny blat szafki.
W łazience dla dzieci są dwie umywalki. Na wannie zainstalowano parawan.
Ściany WC pokrywają płytki ceramiczne imitujące tkaninę.
W przedpokoju i połączonym z nim korytarzem, prowadzącym do sypialni, znalazło się miejsce na pojemne szafy ubraniowe i obszerną skrzynię na buty, której wieko jest wygodnym siedziskiem. Na podłodze leży łatwy w utrzymaniu w czystości gres.