Fora › » Wymarzona sypialnia » materac (19 wpisów)
3 tygodnie, 3 dni temu przez Super-Sofapl Materac to bardzo istotny element łóżka. Warto zwrócić uwagę, aby był on wykonany z najwyższej jakości materiałów. Jeśli szukasz mebla z takim właśnie materacem, koniecznie odwiedź nasz sklep Super-Sofa: www.super-sofa.pl W razie pytań chętnie doradzimy.

Pozdrawiamy
Super-Sofa
4 lata, 8 miesięcy temu przez BellaStoria Dobry materac niestety ale musi trochę kosztować w zamian za to otrzymujemy z kolei wygodę i jakość na lata,wiec uważam że warto. U nas znajdziecie też komplety stylowej,eleganckiej pościeli,zapraszamy i chętnie pomożemy podczas wyboru.
4 lata, 10 miesięcy temu przez MeblezKrakowa W wolnej chwili na pewno tam zajrzę i napisze swoją opinię na forum czy warto,a tymczasem mogę śmiało zaprosić równiez do nas,gdzie fachowa obsługa pomoże podczas wyboru wysokiej klasy mebli z litego drewna
4 lata, 10 miesięcy temu przez kaja2111 Ja też polecam materace kieszeniowe. Są naprawdę wygodne. Swój kupiłam z tego sklepu: http://www.anpol-meble.pl/materace-kieszeniowe
4 lata, 10 miesięcy temu przez MeblezKrakowa Bardzo dobrze sprawdzają się też materace termoelastyczne,chociaż z drugiej strony są też drogie i nie kaźdy może sobie na to pozwolić. Jeżeli szukacie kompromisy pomiędzy solidnością,jakością i niższą ceną to warto zerknąć na nasze materace
4 lata, 11 miesięcy temu przez getinmeble Materac z maty kokosowej to niedrogie, a dobre rozwiązanie
4 lata, 11 miesięcy temu przez DoOzdabiania_pl Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie materac termoelastyczny który jest ostatnio bardzo chwalony na wielu forach,wiec czemu by nie spróbować.
4 lata, 12 miesięcy temu przez iwopol24 Ja również polecam materac kieszeniowy. To już wyższa półka, ale zdecydowanie się opłaca. Bardzo wygodnie się śpi na takim materacu
6 lat, 10 miesięcy temu przez olenka987 ja kupowałam w sklepie materace-dla-ciebie.pl i mają naprawdę fajne ceny materaców
6 lat, 10 miesięcy temu przez olenka987 też się przymierzam do zakupienia materaca termoelastycznego, znalazłam sklep z takim materacem: http://materace-dla-ciebie.pl/sklep-internetowy/rodzaj_materaca/materac_wysokoelastyczny_keto_twardy.html
cena wydaje mi się fajna, jak myślicie, kupować? :-)
7 lat temu przez martulka Klinika snu jest bardzo fajnym sklepem z materacami ;) Mają tam obecnie promocje na materace firmy Janpol.
Zamawiałam u nich dwa razy i za każdym razem udało mi się wynegocjować dodatkowy rabacik
Poza tym dobrze jest do nich zadzwonić i zawsze chętnie doradzą co wybrać.
7 lat, 2 miesiące temu przez 0sweetness0 Też bym chciała taki materac ,ale na razie nie mam pieniędzy ,jak znajdziecie tanią stronę ,dajcie znać koniecznie

9 lat, 9 miesięcy temu przez zonathebest Gratuluję wyboru butterfly, materace termoelastyczne to chyba najwyższa półka. Jak już będziesz zdecydowana, to pamiętaj o zdejmowanym pokrowcu, tak żeby można było go wyprać. Są jeszcze dostępne materace dwustronne, wówczas korzystając na przemian raz z jednej, raz z drugiej strony przedłużasz żywotność materaca. Powodzenia!
10 lat temu przez me_sia Właśnie pisałam o tych materacach kieszeniowych w innym poście. Ja mam taki i śpi mi się na nim bardzo dobrze. Każda sprężyna w takim materacu umieszczona jest w osobnej kieszeni co sprawia, że nie słychać tego odgłosu uginających się sprężyn. Materac jest wygodny, naprawdę.
10 lat temu przez DzikiAli Mnie też zainteresowała oferta tego sklepu. Mają całkiem przystępne ceny. Tak mi się przynajmniej wydaje. Interesujące są te materace:

http://materace.sklep.pl/product_info.p ... ucts_id=31

Słyszałem, że na materacach kieszeniowych bardzo dobrze się śpi. Moja koleżanka ma i właśnie bardzo sobie chwaliła. Zastanawia mnie, czy to prawda? Ktoś ma może taki materac? Byłbym wdzięczny za opinię.
10 lat temu przez me_sia Butterfly wiesz tak jest raczej ze wszystkim. Mnie najlepiej śpi się na materacach sprężynowych, albo na lateksowych, ale już komuś innemu bardziej mogą pasować materace kokosowe. Ile ludzi tyle opinii. Kieruj się raczej tym co najlepsze jest dla Ciebie. Na tej stronie sklepu materace masz zakładkę "warto wiedzieć" (dokładnie tutaj: http://materace.sklep.pl/warto.php) gdzie możesz poczytać o każdym z rodzajów materacy, myślę, że na pewno ułatwi Ci to wybór. Albo po prostu skontaktuj się z obsługa klienta sklepu, gdzie mają rzetelną wiedzę i doradzą Ci najlepiej co kupić.
10 lat temu przez happygirl Słyszałam parę pozytywnych opinii na temat materace.sklep.pl - sprawdziłam i faktycznie ofertę mają bardzo bogatą i wartą zainteresowania. W najbliższym czasie mam zamiar sprawić sobie nowy materac, ale jest tyle sprzecznych opinii na temat konkretnych modeli,że już sama nie wiem,który wybrać
10 lat temu przez me_sia Jest trochę tych sklepów (internetowych również), wktórych możesz kupić takie materace termoelastyczne jakich szukasz. Popatrz sobie na ofertę sklepu materace.sklep.pl Tutaj masz odnośnik bezpośrednio do materacy termoelastycznych: http://materace.sklep.pl/index.php?cPath=42 Z tego co wyczytałam realizują zamówienia od ręki, tak jak Ci na tym zależy, a wybór producenta już chyba zależy od Ciebie
10 lat temu przez butterfly Potrzebuję kupić nowy materac do sypialni. Zależy mi na tym, żeby był termoelastyczny. Bo po wielu konsultacjach dowiedziałam się, że taki będzie dla mnie odpowiedni. Ale mam pytanie gdzie mogę tanio kupić taki materac?? Najlepiej żeby to był sklep, gdzie jest duży wybór i realizuje zamówienia od ręki. ( aha zależy mi na sklepie internetowym)

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne