3 miesiące temu przez marsova ja tam wolę prostotę. Przy tym szybko nudzi mi się wystrój, więc chyba nie zdecydowałabym się np. na łóżko robione na wymiar. W Abra Meble znalazłam bardzo prosty i uniwersalny, metalowy stelaż. Jest wytrzymały i właściwie nie zakłóca mi reszty wystroju, pasuje do wszystkiego. Jeśli zachce mi się zmian, wydaje mi się, że metalowe łóżko będzie łatwiej odsprzedać niż takie wykonane z płyty wiórowej.
5 miesięcy, 4 tygodnie temu przez anonymous Sypialnia to Twoja prywatna oaza. Warto zadbać o to, abyś czuł się w niej komfortowo. Podstawą jest oczywiście wygodne łóżko, o którym warto pomyśleć już na początku aranżacji. Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego łóżka drewnianego, czy nowoczesnego tapicerowanego, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu: https://www.super-sofa.pl/ W razie pytań chętnie doradzimy!

Pozdrawiamy
Super-Sofa

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne