3 tygodnie, 3 dni temu przez Super-Sofapl Sypialnia powinna być Twoją oazą - miejscem, w którym możesz odpocząć po całym dniu pracy. Aby to osiągnąć, należy pomyśleć o jej odpowiedniej aranżacji. Bez wątpienia najważniejszym elementem tego pomieszczenia jest łóżko. Wybierz wygodny i stylowy mebel dopasowany do Twoich potrzeb! Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu Super-Sofa: www.super-sofa.pl

Pozdrawiamy
Super-Sofa
3 lata, 8 miesięcy temu przez Belle-amelie.pl Do wymarzonej sypialni,warto pomyśleć także o pościeli czy typowych dodatkach jak poduszki,narzuta ozdobna,bo w praktyce bardzo fajnie sie sprawdzą i zapewnią odpowiedni nastrój,akurat ich szeroki wybór znajdziesz na
Belle-Amelie.pl
3 lata, 8 miesięcy temu przez posciel.biz Do minimalistycznej sypialni wpasuje się pościel Luxury Pinstripes lake, z kolekcji wiosna-lato 2016 marki Joop, która jest w jednolitym, ciemnoniebieskim kolorze, w cieniutkie prążki. Wykonano ją z jedwabnej satyny, która poddana została procesowi merceryzacji. Polega on na wyczesywaniu długich włókien bawełny egipskiej i późniejszym nabłyszczaniu.

http://posciel.biz/p/2700/8981/joop-satyna-jedwabna-luxury-pinstripes-lake-4063-155x200-rozmiar-155-160x200-ekskluzywna-posciel-z-bawelny-egipskiej-posciel.html
3 lata, 11 miesięcy temu przez Magdaa Moim zdaniem w sypialni powinien panować romantyczny nastrój. Poza tym powinna być tak urządzona, by z chęcią się tam odpoczywało. Ja zdecydowałam się na aranżację romantycznej sypialni. Nie wiedziałam początkowo jak to rozplanować, więc szukałam wskazówek w internecie i natknęłam się na taki artykuł- http://wjakwnetrza.pl/2015/02/zaaranzuj-romantyczna-sypialnie.html. Mnie bardzo pomógł.
4 lata, 3 miesiące temu przez sandramazur08 A mi się podoba sypialnia w stylu afrykańskim, z bambusowym łóżkiem. Dużo ciepłego brązu i zieleni.
4 lata, 5 miesięcy temu przez NinaS Ja lubię białą pościel.
4 lata, 7 miesięcy temu przez BellaStoria W naszej idealnej sypialni nie powinno zabraknąć również kompletu eleganckiej i stylowej pościeli,a jej szeroki wybór znajdziecie na BellaStoria.pl
4 lata, 7 miesięcy temu przez Lisa86 myślę, że idealna sypialnia to na pewno taka, w której będziemy się dobrze czuć i będziemy dobrze spali i odpoczywali
4 lata, 10 miesięcy temu przez BellaStoria Pamiętajmy że idealna sypialnia to także odpowiedni kolor na ścianach,wybór mebli czy dodatki jak komplet pościeli- akurat u nas znajdziecie kilka ciekawych nowości pościeli i nie tylko,warto zajrzeć
5 lat, 4 miesiące temu przez muffinka To na pewno ;) Ale nie zaszkodzi poszukać jakiś fajnych porad o urządzaniu tego jakże ważnego wnętrza ;)
5 lat, 4 miesiące temu przez Augustias Wydaje mi się, że sypialnia powinna po prosty być dopasowana do nas wtedy bedzie idealna
5 lat, 4 miesiące temu przez DamianP Chcesz mieć idealną sypialnię? zapoznaj się z zasadami jej urządzania. Zapraszam do lektury

http://mieszkaniezglowa.pl/9-zasad-urzadzanie-sypialni-aranzacja/

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne