3 tygodnie, 3 dni temu przez Super-Sofapl Łóżko to najważniejszy element sypialni. Warto zadbać o to, aby było nie tylko wygodne, ale także wykonane z materiałów najwyższej jakości. Jeśli lubisz tradycyjne łóżka na drewnianej ramie - koniecznie odwiedź nasz sklep Super-Sofa: www.super-sofa.pl Wśród bogatej oferty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Pozdrawiamy
Super-Sofa
6 lat, 4 miesiące temu przez colek Osobiście bardziej podoba mi się kolor dębu, ale w sumie jest bardzo podobny do mahoniu. W sklepie http://www.urokdrewna.pl/ można wybrać sobie kolor drewna.
0sweetness0 - jak masz problem z rozmiarem to zerknij na ten sklep, są tam wszelkie dostępne rozmiary
7 lat, 2 miesiące temu przez 0sweetness0 Takie łóżko jest piękne ,ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego ,zeby rozmiarami pasował mi do sypialni

8 lat, 4 miesiące temu przez strawberry no całkiem niezłe, ale mnie bardziej podobają się meble, które ktoś wyżej pokazał ten z esmebel.com, te meble są proste, klasyczne, no i będą pasować do każdego wnętrza
8 lat, 4 miesiące temu przez Mebline.pl Zarówno kolor ścian jak i samo łóżko są tutaj bardzo ważne,więc moze taki zestaw będzie odpowiedni
http://mebline.pl/Sypialnia-AGA/View-all-products.html
co sadzicie?
8 lat, 5 miesięcy temu przez Dekoratorka88484 ja nie mam preferencji do sypialny, musi mi sie dobrze w niej spać i musi być przytulna, najważniejsze jest też wygodne łóżko , które będzie duże i miało odpowiednią twardość materaca, bo to już połowa sukcesu, mnie się podowaja takie
http://www.esmebel.com/rodziny,rafael3,14,Lozko_160_bukowe_woskowane_RAFAEL_,1402.html
8 lat, 7 miesięcy temu przez Mikrala [i]W sypialni warto postawić na delikatne, lekkie kolory {/i]

Radzi się, wychodząc z przekonania że w jasnym pomieszczeniu będzie przyjemniejszy sen itp., ale róbmy czegoś wbrew naszym preferencjom, bo co z tego że pokój będzie świeży i radosny, skoro nie jesteśmy do końca z niego zadowoleni. Czasem wydaje mi się również, że osoby mające trudności z zasypianiem lepiej by się czuły w ciemniejszych sypialniach (przynajmniej ja tak preferuję).
8 lat, 8 miesięcy temu przez Impresje24_pl W sypialni warto postawić na delikatne, lekkie kolory ale też żeby był ciepłe lekki błękit to na pewno dobry wybór
8 lat, 8 miesięcy temu przez sangria Łóżko w ciemnym, mahoniowym kolorze pasuje do różnych ciepłych, żywych kolorów jak żółty, pomarańcz, nawet i czerwień (ale tylko na jedną ścianę). Nie musi to być wcale jasny beż czy biel. Jest to łóżko kolonialne więc jak najbardziej trzeba je zestawiać z ciepłymi, żywymi kolorami.
8 lat, 9 miesięcy temu przez miszmasz Takie wzory tapet widziałem już w wielu sklepach, czy akurat dobrze by pasowały do tych mebli to nie wiem, na plus że nie mają mocnych prążków
8 lat, 9 miesięcy temu przez Oranje Dla mnie kontrast między niebieskimi ścianami a mahoniem łóżka byłby zbyt denerwujący i nie potrafiłabym się skupić A sypialnia jest po to, żeby odpocząć, prawda? Chyba lepiej pójść w beże i ecru, ja przy tym łóżku widziałabym taką tapetę: http://multizakupy.pl/Tapeta_Lacantara_2_03825_60.html
8 lat, 9 miesięcy temu przez miszmasz zgadzam się że, niebieski kolor to fajny pomysł. Podłogę najlepiej wybrać taką jak na zdjęciach, czyli rozbieloną, w szarej tonacji. Będzie pasowała do mahoniowego łoża i do niebieskich ścian. Przy ciemnej podłodze łóżko się zleje z podłogą i nie będzie tak wyeksponowane jak należy
8 lat, 10 miesięcy temu przez pati_44 Czyli niebieski, błękitny kolor przeważa w waszych wypowiedziach o jeśli chodzi o ściany i wystrój.
Fajny pomysł z tym klimatem oceanu w sypialni miriam32.
A jaką podłogę wybrać do takiej kolorystyki?
8 lat, 10 miesięcy temu przez ene_due_rabe Jaki koń jest każdy widzi, co tu dużo się rozczulac ? Jak kogoś stać to kupuje takie masywne łozko i tyle. Niech właściciel napisze chociaż czy miękkie ?
8 lat, 11 miesięcy temu przez Mikrala Mmmm, piękny kolor, też bym widziała takie łóżko w niebieskim pokoju [link]http://www.cadprojekt.com.pl/galeria/-dariusz-witczak/106.html?url=-dariusz-witczak_ea3029dd03bb4443be819c1fe8d80580.jpg&gal_id=106&podglad=1[/link], a nawet ściany mogłyby mieć bardziej intensywny kolor.
8 lat, 11 miesięcy temu przez brzydUla Miriam32 prosze Cię przestań, bo dostanę choroby morskiej . Faktycznie te meble szczególnie przy "oceanicznych" ścianach oddają klimat orientu, kolonii.

W takiej sypialni jak nic antyczna toaletka !!!
8 lat, 11 miesięcy temu przez miriam32 ja bym takie kolonialne mahoniowe łoże zestawiła z błękitnymi ścianami. taka morska, oceaniczna sypialnia. do tego dodatki morskie jak muszle, pościel w niebiesko-białe pasy. poza tym błękit, niebieski kolorystycznie dobrze komponuje się z mahoniem.
8 lat, 12 miesięcy temu przez InterJoker Jeżeli chodzi o łózka do sypialnie to bardzo duży wybór jest także w naszym sklepie www.InterJoker.pl wiec serdecznie Zapraszam.
9 lat temu przez megan_fox Ładne, egzotyczne, kolonialne łóżko. Mi się podoba. Można je wstawić do sypialni w stylu orientalnym, kolonialnym, ale i też w nowoczesnym. Co do kolorów ścian to pasuje do błękitu, zieleni, jasnego brązu, wrzosu, beżów. Do różnych kolorów, byle nie do bardzo ciemnych. Bo łóżko jest dość ciemne, a w sypialni nie powinien panować mrok. Pościel może być jasna lub w kolorze ściany.
9 lat temu przez pati_44 Co sądzicie o takim solidnym łóżku do sypialni od Vinottiego ?

Klimat dalekich stron, ale typowo kolonialny styl to on nie jest. Z czym najlepiej je zgrać w sypialni (kolor ścian i kołdry, poduszek) ?

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne