ZRÓB TO SAM: ozdoby choinkowe - serduszko na choinkę

W zrób to sam przedstawiamy pomysł na ozdoby choinkowe. Zobaczcie jak zrobić zawieszkę na choinkę w kształcie serduszka. Takie ozdoby choinkowe ręcznie robione będą piękną dekoracją na Boże Narodzenie.

Zdjęcie do bloczka 'Przepis' - art 5343
Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 5343
Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 5343
Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 5343
Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 5343
Ozdoby choinkowe - potrzebne materiały:
  • kawałki kolorowego sztruksu,
  • skrawki bawełnianej tkaniny w kratkę,
  • koronki,
  • tasiemki różnej długości,
  • mulina,
  • ozdobne guziki,
  • wata

Ozdoby choinkowe ręcznie robione zdobią najpiękniej i często przechodzą z pokolenia na pokolenie. Kiedyś było to częste zjawisko, że ozdoby choinkowe wtkonywano ręcznie np. z papieru, bibuły, włóczki. W zrób to sam przedstawiamy wam proste do wykonania ozdoby choinkowe w kształcie serduszka.

Dekoracje świąteczne: serduszko na choince

Ozdoby choinkowe w kształcie serduszka? Czemu nie! Do tego można je zrobić samemu. Dekoracje świąteczne zrobione własnoręcznie stworzą miłą świąteczną atmosferę w mieszkaniu i są tańsze niż te gotowe, które można kupić w sklepie. Dlatego zrób to sam - ozdoba choinkowa - zawieszka w kształcie serduszka.Najpierw warto sprawdzić, które z potrzebnych materiałów mamy w domu. Resztę rzeczy, niezbędnych by wykonać oryginalne ozdoby choinkowe, możemy dokupić w pasmanterii. Jak wykonać takie serduszko? Instrukcja typu "zrób to sam" w naszej galerii!

 Zdjęcie do bloczka '1 zdjecie' - art 5343
 ozdoby choinkowe ręcznie robione

Ozdoby choinkowe w kształcie serduszka będą uroczą zawieszką na choinkę, można nimi udekorować także stroik świąteczny. Takie ozdoby choinkowe można też wykonać z włóczki.

Fot. Photos.com

 ozodby choinkowe ręcznie robione

Kolejny pomysł na ozdoby choinkowe w kształcie serduszka.

Fot. Photos.com

Ocena: 0
Tekst: projekt i wykonanie Kasia Sawicka

POLECANE ARTYKUŁY