Moda na DIY nadal trwa. W poszukiwaniu oszczędności wiele osób wróciło do samodzielnej renowacji domu, odnawiania mebli i przerabiania ubrań. Ale DIY jest też sposobem na wyróżnienie się z tłumu i kreatywnym sposobem spędzania wolnego czasu.

Zrób to sam: DIY pomysłem na biznes!

Trend jest już na tyle silny, że wiodące światowe media publikują tutoriale "zrób to sam", a w samej Polsce blogów o DIY jest już kilkadziesiąt. Dla wielu osób DIY staje się pasją, a w rezultacie sposobem zarabiania i pomysłem na biznes. Większość z nich sprzedaje swoje dzieła na DaWandzie - największym obecnie portalu dla przedsiębiorczych osób związanych z produktami handmade (ponad 6 tysięcy butików twórców).

Zrób to sam: jak wziąć udział w świątecznej edycji Tygodnia DIY

W Tygodniu DIY mogą wziąć udział osoby kreatywne jako organizatorzy warsztatów oraz każdy, kto w tym roku chciałby podarować bliskim prezent stworzony samodzielnie. Wystarczy zarejestrować swój warsztat na stronie: www.tydziendiy.pl lub zgłosić się jako uczestnik. Akcja odbywa się już po raz czwarty. Do tej pory wzięło w niej udział kilkaset osób, tworząc pod okiem projektantów elementy garderoby, dekoracji wnętrz lub biżuterię.

Rejestracja warsztatów i zapisy na na stronie www.tydziendiy.pl