Zrób to sam: lustro w stylu Bollywood WIDEO

 kryształ lustro

Fot. Michał Przeździk

Zainspirowani podróżami i filmem, w zrób to sam pokazujemy jak zrobić orientalne lustro w stylu Bollywood - WIDEO. W zróbt to sam pokazyjemy jak odnowić stare lustro, tak by było niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Odnowienie lustra to twórczy i ekologiczny pomysł przywracania starych przedmiotów do życia.

W cyklu ZRÓB TO SAM lustro w stylu Bollywood. Zawieszając oszałamiające lustro w stylu Bollywood, nadamy wnętrzu kolorytu i ciepła. To dekoracja, która pasuje do każdego wnętrza, a w stylu nowoczesnym stanowi kontrapunkt do reszty aranżacji. Lustro w stylu Bollywood będzie idealnym elementem przełamującym współczesną, surową stylistykę. Zobacz, jak odnowić i ozdobić ramę lustra.

ZRÓB TO SAM: materiały potrzebne do wykonania lustra w stylu Bollywood

  • Elementy ozdobne – korale i cekiny
  • Tasiemka
  • Klej
  • Lustro z ramką
  • Nożyczki

ZRÓB TO SAM: orientalne lustro, wykonanie

Lustro - praktyczny przedmiot, może się stać również oryginalną dekoracją wnętrza. Lustro w indyjskim stylu przeniesie nas w świat filmów Bollywood. Takie małe arcydzieło, które wykonasz w 5 minut. Zdobienie ramy lustra zaczynamy od nałożenia kleju (konsystencja kleju powinna być bezbarwna). Następnie ramę posypujemy licznymi cekinami i koralami. Lustro w stylu Bollywood jest gotowe!

Oryginalne lustro w stylu Bollywood, kolorowe i niebanalne - instrukcja WIDEO!

 

Lustra i ramy: galeria inspiracji

Lustra z fazą w aranżacji wnętrz
camera

Jak stare lustra wpływają na wnętrze? INSPIRACJE

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Zdjęcia: Michał Przeździk

POLECANE ARTYKUŁY