Straszny PAJĄK na Halloween. Zrób to sam - śmieszne dekoracje na Halloween

Halloween to "straszne" święto. Dlatego dekoracje na Halloween muszą być mroczne i nieprzeciętne. Doskonałym pomysłem będzie straszny pająk, którego wykonać możemy własnoręcznie od podstaw. Pokazujemy KROK PO KROKU jak zrobić strasznego pająka na Halloween! Z naszym poradnikiem wykonasz go bez problemu!

Pająk na Halloween
Pająk na Halloween. Krok 1
Pająk na Halloween. Krok 2
Pająk na Halloween. Krok 3
Pająk na Halloween. Krok 4

Dekoracje na Halloween: pająk

Dekoracje na Halloween z roku na rok zdobywają w Polsce coraz większą popularność. Przebieranie się za mroczne stwory to świetna zabawy nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych. Wiele radości może sprawić rodzinie również przygotowanie ozdób. A jakie dekoracje na Halloween będą dobre? Oczywiście niezastąpione dynie, karmelizowane jabłka czy świece rozstawione w różnych miejscach. Dzisiaj proponujemy również wykonać mrocznego pająka, który zrobi wrażenie na znajomych i ich pociechach. Zrób to sam przeglądając naszą galerię.

Zrób to sam: dekoracje na Halloween - pająk domowej roboty

Mroczny pająk jako dekoracja na Halloween nie wymaga wielkich zdolności manualnych, ani wielu godzin pracy. Potrzebujesz jedynie cierpliwości i naszej galerii, w której krok po kroku przedstawimy, jak zrobić kolejne, mroczne ozdoby na Halloween. Wcześniej przygotuj klej (może to być pistolet do kleju), świecący w ciemności wkład z klejem (lub zwykły, ale wtedy trzeba pajęczyne pomalować farbą fluorescencyjną), pergamin do pieczenia o szerokości 38 cm, folię bąbelkową, czarne markery oraz długą linijkę. Aby pająk był przerażający, jak to wypada na Halloween, będziesz potrzebował jeszcze taśmę maskującą, gruby, czarny wycior do fajek, szczypce do cięcia drutu, spinacze do papieru oraz jedną parę męskich, grubych skarpet. A więc nie czekaj, zrób to sam!

Inspiracje na Halloween:

Ciasteczka oczy pod szklanym kloszem
camera

Dekorujemy dom na Halloween

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 5
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe Dremel

POLECANE ARTYKUŁY