Jak szybko zrobić prosty stroik wielkanocny? ZRÓB TO SAM!

 Własnoręczny stroik wielkanocny z prawdziwych roślin

Własnoręczny stroik wielkanocny z prawdziwych roślin wystarczy już tylko symbolicznie przyozdobić dekoracyjnymi figurkami króliczków lub pisankami.

Fot. materiały prasowe

Dekoracje świąteczne zdecydowanie uświetniają rodzinny czas przy wielkanocnym stole. Jak szybko wykonać prosty stroik wielkanocny? Zainspiruj się naszym filmem instruktażowym i samodzielnie wykonaj w tym roku stroik wielkanocny, którym oczarujesz swoich gości!

W sklepowych witrynach już zaczyna roić się od gotowych dekoracji świątecznych. Różnej maści fabryczne żonkile, kurczaczki i pisanki trafią, jak co roku, na nasze stoły, do święconek i na parapety. W tym roku, w myśl najgorętszych trendów, warto jednak postawić na naturę. Żywe i pachnące kwiaty hiacyntów, szafirków i krokusów to strzał w dziesiątkę modnych, wielkanocnych dekoracji! Jak samodzielnie wykonać naturalny, barwny i odświętny stroik wielkanocny przy wykorzystaniu tego, co mamy w domu? Zainspiruj się naszym filmem instruktażowym i stwórz oryginalny stroik wielkanocny, którym wszystkich zachwycisz!

Stroik wielkanocny: potrzebne materiały

Jakich akcesoriów i materialów potrzebować będziemy do samodzielnego wykonania stroika wielkanocnego? Kierując się własną pomysłowością możemy urozmaicić wykonanie stroika wielkanocnego o własne pomysły na dekorację. Niemniej jako bazy do jego wykonania z pewnością potrzebować będziemy:

- roślin cebulkowe (np. szafirki, krokusy, żonkile, hiacynty itp),

- trochę mchu,

- wytłaczanki po jajkach,

- pisanki,

- farby w spray'u w wybranym kolorze (np. miętowym),

- dowolnych dekoracji (figurek królików, piórek, małych glinianych doniczek itp.).

 Jak połączyć wszystki eelementy, by stworzyć oryginalny stroik wielkanocny? Zainspiruj się poniższym filmem instruktażowym. Powodzenia!

Ocena: 0
Tekst: Agnieszka Zawadzka Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY