Planując ślub pamiętajmy o odpowiednich dekoracjach ślubnych. Powinny pasować do charakteru uroczystości oraz miejsca, w którym organizujemy przyjęcie ślubne.

Dekoracja stołu: ślub z tradycjami

Ślubna dekoracja stołu powinna być uroczysta i wyjątkowa. Możemy wybrać klasyczne dekoracje w bieli i złocie. W tym przypadku stoły przykryte są białymi obrusami i ozdobione na przykład serwetkami w kolorze złota i udrapowaniami zakończonymi białymi kokardami. Dekoracja stołu na ślub powinna pasować do charakteru uroczystości. Jeśli planujemy przyjęcie na świeżym powietrzu z grillem, zdecydujmy się raczej na drobne dekoracje pasujące do ogrodu lub tarasu. Mogą być to białe serwety, białe girlandy czy też kolorowe balony doczepione do krzeseł dla gości.

Dekoracja stołu na ślub: nie tylko klasyka

Dekoracja stołu na ślub nie musi być koniecznie utrzymana w bieli. Ważne, aby całość wyglądała odświętnie i gustownie. Modne są fioletowe dekoracje stołu – w połączeniu z bielą będą się prezentować szykownie. Jeśli zdecydujemy się na lawendę na stołach, taka ciekawa dekoracja stołu na ślub będzie nawiązywać do stylu francuskiego południa. Kwiaty na ślubnym stole są obowiązkowe i stanowią ładną, żywą ozdobę. Dekorując stół na ślub pamiętajmy, aby dekoracje nie zasłaniały wzajemnie gości siedząch naprzeciwko siebie, a także nie utrudniały jedzenia.

Nie musimy wynajmować dekoratora. Pomysły na dekoracje stołu na ślub przedstawimy w naszej galerii – nie są trudne do odwzorowania.