Dekoracje stołu na komunię: Jak UDEKOROWAĆ stół na pierwszą komunię WIDEO, YouTube

Komunia Święta: jak udekorować stół na przyjęcie komunijne? Zobacz nasze pomysły, które odbiegają od standardowej bieli. Pokazujemy ładne inspiracje na dekoracje stołu na komunię, które ubarwią uroczystość komunijną twojego dziecka i rodziny.

dekoracja stołu na komunię serwetki
stół na komunię
krzesła pokrowce dekoracje na komunię
dekoracja stołu na komunię
komunia strokrotki

Sezon komunijny trwa. Chcesz, żeby przyjęcie komunijne twojego dziecka, było przygotowane efektownie i z pomysłem? Nim zaczniesz przygotowania, zaczerpnij z naszych inspiracji na gustowną dekorację stołu na komunię w kolorze żółci, zieleni i srebra.

Dekoracja stołu na komunię: ciekawy pomysł

Ładna dekoracje stołu na komunię może być dodatkową atrakcją rodzinnej uroczystości. Jak to zrobić? Przede wszystkim podejdź do dekoracji stołu na komunię, jak do zabawy: barwami, dodatkami, eksperymentuj pomysłami.

Sprawdź: wierszyki i dedykacje na komunię >>>

W swoją dekorację włóż serce i zaangażowanie, a Twój stół będzie nietuzinkowy, a goście zapamiętają go jako ciekawy i niespotykany. W kompozycji stołu w naszym wideo użyte zostały stonowane, oryginalne kolory: jasny róż, zieleń, śmietankowy, złoto i srebro.

Dekoracja stołu na komunię: ważne dodatki

Dla uzyskania efektu dekoracji stołu proponujemy lekko żółty materiał, w cytrynowym odcieniu. Bardzo ciekawie można go połączyć z dwoma kolorami fizeliny: zieloną i srebrną. Istotną dekoracją komunijną na stole są świeczniki. Mogą być one efektownie stylizowane - proponujemy łączenia drewna lub metalu i koniecznie szkła. Ceramika, którą użyjemy warto, aby była przełamaniem bieli.

Sprawdź: instrukcja składania serwetek >>>

Proponujemy kolor śmietanowy, który doda ciepła i oryginalności dekoracji stołu na komunię. Dla przełamania całości dodaj dzbanek, wspaniale jeśli będzie zdobiony, np. malowanymi kwiatami wiosny lub innymi barwnymi motywami. Całość kompozycji stołu jest stonowana, mimo że odbiega od bieli. Lekkości i finezji dodają naczynia, w których przechowuje się chleb. To kolejny ciekawy element dekoracji, często zapominany.

Dekoracja stołu na komunię: pamiętaj o serwetkach

Finezji na stole dodają dekoracje wykonane z perełek, założone na serwetki, które wybraliśmy w stonowanym kolorze, z szarymi zdobieniami. Dekoracje stołu na komunię wybornie urozmaicą płatki róż w kolorze zgaszonego różu, obsypane na obrusie, między naczyniami. Stworzy to efekt wiosennego urozmaicenia, lekkości i świeżości.

 

Ocena: 0
Zdjęcia: Thinkstockphotos.com, Jacek Kucharczyk, GREEN CANOE STUDIO

POLECANE ARTYKUŁY