Najmodniejsze bukiety ślubne są pełne świeżości i koloru. Emanują delikatnym kolorem - dużo w nich pastelowego różu, fioletu, rozbielonych błękitów, odcieni kremowych.

Bukiety ślubne nie muszą już przybierać formy sztywnej wiązanki. Współczesne bukiety ślubne przypominają kwiaty spontanicznie zebrane na łące. Bukiety ślubne w sezonie 2013 muszą wyglądać naturalnie i świeżo. Charakteryzuje je również prostota formy, zazwyczaj zbliżona kształtem do kuli.

Najmodniejsze bukiety ślubne

Co proponują floryści na sezon ślubny 2013? Modne są jednokolorowe bukiety ślubne oraz łączenie różnorodnych roślin pozostając w tej samej kolorystyce. Oryginalne bukiety ślubne charakteryzują się nietypowym kształtem i dodatkami. Mimo wykorzystania jednego koloru lub bardzo zbliżonych barw bukiet ślubny zwykle podkreśla i nawiązuje do wiądącego koloru na ślubie i weselu.

Jeśli marzysz o łączeniu kolorów, to w sezonie ślubnym 2013 modne są bukiety cieniowane. Takie bukiety ślubne są układane od najciemniejszych do najjaśniejszych kolorów kwiatów. Łączyć możesz nie tylko kolory, ale wkomponowane różne dodatki, tkaniny, oryginalne liście czy inne elementy ozdobne.

W GALERII znajdziesz 15 inspiracji na piękne bukiety ślubne!