ZIOŁA W KUCHNI

(4 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY ZIOŁA W KUCHNI

Aromatyczne zioła w kuchni. Zielnik aranżacje

Aromatyczne zioła w kuchni. Zielnik aranżacje

Zioła smakują słońcem Toskanii, a ich aromat uwodzi silniej niż zapach róż. Zioła wstawione w ładne doniczki, czy zawieszone do wysuszenia zdobią wnętrza, tarasy, ogrody, niewiele chcąc w zamian. Zioła - półdzikie, swobodne, zmysłowe. Zioła w kuchni wykorzystywane jako przyprawy, jak i dekoracje wnętrz. Zobacz nasz zielnik: aranżacje.

Zioła: najładniejsza wiosenna dekoracja kuchni? Domowy zielnik!

Zioła: najładniejsza wiosenna dekoracja kuchni? Domowy zielnik!

Świeże zioła w kuchni to nie tylko dodatek smakowy do przygotowywanych potraw, ale także piękna wiosenna dekoracja kuchni. Zazwyczaj zioła w doniczkach uprawiamy na kuchennym parapecie, na blacie wyspy lub szafki kuchennej. Ale my mamy jeszcze inne pomysły na ciekawe miejsce, w którym świeże i zielone zioła staną się wyjątkową dekoracją kuchni.

Zioła w domu: jak pielęgnować jesienią zioła doniczkowe? [WIDEO]

Zioła w domu: jak pielęgnować jesienią zioła doniczkowe? [WIDEO]

Zioła w doniczkach coraz częściej są elementem aranżacji kuchni i niejednokrotnie zastępują inne rośliny doniczkowe. Są one niezwykle praktyczne, a ich świeży aromat sprzyja przyrządzaniu potraw, dodatkowo pełnią one również funkcję dekoracyjną. Sprawdźcie jak pielęgnować jesienią zioła doniczkowe!

Zioła w NA BALKONIE i w KUCHNI: Doniczki, osłonki - domowa uprawa ziół - ZDJĘCIA

Kup zioła i posadź je w ładnych doniczkach lub osłonkach. Doniczki ustaw na parapecie lub blacie kuchennym, albo na balkonie. Zioła sprawią, że kuchnia będzie zawsze zielona i pachnąca. Dopraw swoją kuchnię nie tylko aromatem świeżych ziół, ale także widokiem soczystych listków.

Strona 1 z 1

1