ZIELEŃ

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ZIELEŃ

Modernizm osobisty

Modernizm osobisty

O swoim pięknym, bardzo indywidualnie urządzonym mieszkaniu na Osiedlu Szwoleżerów, uznawanym za perłę architektury powojennego warszawskiego modernizmu, Małgorzata mówi po prostu: – Lubię je.

Ogród w domu: wnętrza inspirowane naturą

Ogród w domu: wnętrza inspirowane naturą

Nie musisz mieć ogrodu, by być blisko natury. Zieleń to niedrogi sposób na wzbogacenie mieszkania w mieście. Aby rośliny stały się dekoracją w naszych mieszkaniach dobierzmy do nich ładny wazon, doniczkę lub oryginalne naczynie. Jakie? Oczywiście, w stylu pasującym do wnętrza.

Dekoracje wnętrz: 10 aranżacji wnętrz z zielonymi dodatkami

Dekoracje wnętrz: 10 aranżacji wnętrz z zielonymi dodatkami

Butelkowa zieleń? A może soczysta limonka? Mimo że obecnie najbardziej popularnymi dekoracjami wnętrz są ozdoby w odcieniach fioletu czy turkusu, to właśnie zielony jest kolorem, który sprawdza się bezbłędnie właściwie w każdym stylu aranżacji. Brzmi dobrze? Sprawdź 10 przykładowych aranżacji wnętrz z zielonymi dodatkami!

Kolor zone. Intensywne kolory w mieszkaniu

Jak zrobić rewolucję w mieszkaniu? Wprowadzić mocny kolor. Pomaluj na intensywne kolory ściany i wybierz kolorowe dodatki. Odważnym polecamy zielony, żółty, czerwony i fioletowy.

Salon z zielonymi ścianami

Wiosna leszczynowa i wiosna groszkowa - dwie zielenie, którymi pomalowaliśmy ściany, plus błękitne dodatki tworzą lekkie, chłodne wnętrze. Ten koloroterapeutyczny salon doskonale relaksuje.

Salon jak karta z podróży. Zielony kolor w salonie

Salon, jego oryginalny wystrój, tworzy klimat dalekiej wyprawy. Aranżacja salonu budzi skojarzenia z dżunglą - wydawać by się mogło, że w powietrzu unosi się zapach roślin. Do salonu wybrano zielone dodatki.

NOWOCZESNA ŁAZIENKA z fototapetą: ładny roślinny wzór w łazience

Ta nowoczesna łazienka to prawdziwy egzotyczny salon kąpielowy: zatopiony w zieleni, kojący nerwy, pachnący monsunami obmywającymi duszę z hałasu współczesności. W łazience uwagę przykuwa soczyście zielona fototapeta z motywem roślinnym.

Kolorowa kuchnia: pomysły, jak zaprosić wiosnę do kuchni

Wiosna to przede wszystkim kolory - zielony, pomarańczowy, żółty, liliowy... Jak sprawić, żeby wiosna zawitała również do naszego domu? Prezentujemy kilka prostych pomysłów na wiosenną kuchnię.

Soczyste tapety

Ożyw ścianę, wprowadź kolor, formę i głębię. Przyroda może przekroczyć próg twojego domu i zagościć... na ścianach!

Mieszkać, kochać i podziwiać

Zieleń w aranżacji to coś więcej niż tylko chwilowy trend – to barwa, która zawojowała wnętrzarski świat.

Wielkie otwarcie

Wielkie otwarcie.
Architektoniczny rozmach! Dzięki ogromnym szklanym taflom ogród jest pejzażem we wnętrzu. Wśród zieleni, przy ogniu w kominku, nad wodą komfortowo się wypoczywa. Wyciszeniu sprzyjają materiały i kolory zaczerpnięte z natury

Na szare dni zielone meble i dodatki

Szary świt, bury zmierzch, a w domu wiosennie! Grzejnik w kolorze groszku ciepły jak maj, szklane jabłko pachnie sadem. Patrzcie, a siedzisko Zanotty już zakwitło!

Strona 1 z 1

1