ZEGAR

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ZEGAR

Cenię drewno i czas

Cenię drewno i czas

Przylgnęła do mnie łatka pana od zegarków – mówi Andrzej, zwany przez rodzinę i przyjaciół Endim. – I choć faktycznie to zegarki są moim flagowym produktem, w mojej pracowni powstają też biżuteria i drobne meble.

Stylowy zegar ścienny

Stylowy zegar ścienny

Ten zegar ścienny pasuje do klasycznych wnętrz. Można go powiesić zarówno w salonie, kuchni, jak i sypialni. Zegar w kolorze starego złota sposoba się osobom lubiącym stylowe dodatki do wnętrz.

Jak uszyć zegar z guzików ZRÓB TO SAM

Jak uszyć zegar z guzików ZRÓB TO SAM

Jak uszyć zegar, który idealnie wpasuje się w styl naszego wnętrza? Zobacz jak uszyć spersonalizowany zegar z wybranego materiału i kolorowych guzików z domowej kolekcji, który idealnie podkreśli styl Twojego wnętrza.

Nowa fala

Idą młodzi. Często to jeszcze studenci szkół dizajnu. Na frankfurckich targach ich projekty pokazywane są obok oferty znanych firm. Wszystkim chodzi o to, żeby wyróżnić się koncepcją, nie zapominając o funkcjonalności.

Roślinny zegar. Zobacz jak zrobić dekoracyjny zegar

Zegary to atrakcyjne dodatki do wnętrz. Zakochani czasu nie liczą... ale dekoracyjny zegar z ładnym motywem roślinnym na pewno będzie miłym prezentem i urozmaici domowy krajobraz. Taki zegar można zrobić samodzielnie.

Zegar z sercem na tarczy

Szklany zegar z sercem i wyznaniem miłosnym to pomysłowy prezent na walentynki. Choć podobno zakochani czasu nie liczą...

Czas zdobi wnętrze

Oto zegar dla znudzonych konwencjonalnymi kształtami. Niczym dekoracyjna wstążka wokół prezentu ozdobi ścianę.

OKAP KUCHENNY tani i DOBRY: Co zrobić, żeby nie przepłacić za okap kuchenny?

Określenie "dobry" okap kuchenny nie jest jednoznaczne z określeniem "drogi" okap. Dobrze więc wiedzieć, za jakie funkcje i udogodnienia dodatkowo zapłacimy. A przede wszystkim - dobrze wiedzieć, za co zapłacić warto... 

Zegar dwa w jednym

Dzika dżungla, zielona łąką, czy plaża na Hawajach? W każdym z tych miejsc miło byłoby się znaleźć. Jest to możliwe dzięki zegarowi. Wystarczy na niego spojrzeć!

Zagar, budzik i radio w jednym

Zegar, budzik, głośnik, radio, stacja dokująca do Mp3... a wszystko w jednym małym urządzeniu.

Zegar jak książki

Zegar Book przeznaczony jest do ustawienia na regale z książkami.

Strona 1 z 1

1